Kapat
Video 103 0

P10 Led Panel Kullanımı

Reklamlarınızı güncel tutmak istiyorsanız P10 led panel bu özelliği taşıyabilen özellikli bir paneldir. Her türlü videoyu yükleyip panelde yayınlayarak daha kısa sürede daha çok müşteriye hitap edebilirsiniz. Görsellik ne kadar ön planda yer alırsa daha çok müşteri kitlesine ulaşıp zihinde daha çok kalabilirsiniz. Video bu yöntemin en önemli parçasıdır. Panellerde sınırsız resim ve bilgi paylaşabilmeniz de detaylı hizmet ve ürün hakkında bilgi vermenize olanak sağlar. Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklılık gösteren bu paneller reklam giderlerini en aza indirmenize de yardımcı olur. Bir kere ödeyeceğiniz ücret uzun yıllar reklam alternatifleri aramanızı engelleyecektir. Kaliteli olan her reklam daha fazla müşteriye ulaşır. Zamanla da tercih edilen firma kimliğinize yeni müşteriler ekleyebilirsiniz.

 

LED panel dışındaki tüm reklamlar firma için bir külfettir. Fakat LED paneller firmanıza ekonomik reklam çözümleri sunabilen bir cihazdır. Cnc kasa ise panellerin içerisinde en özellikli olanıdır. Aklınıza gelebilecek her türlü animasyon, firma logosu ve bilgileri paylaşabileceğiniz ekran çözünürlüğü bir hayli yüksek bir malzeme olması sebebiyle daha çok tercih edilmektedir. Uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Elektrik açısından da korumalı olan bu paneller elektrik kesintilerinden kesinlikle etkilenmez. Elektrik tasarrufu da sağlaması tercih edilme konusundaki oranı bir kat daha arttırmaktadır. Kaliteli bir reklam firma profilinizi her zaman daha ön planda tutar.

 

Farklı dekoratif çerçevelere sahip olan alüminyumdan üretilen 60X60 led panel en çok tercih edilen ölçülü kullanımlar arasındadır. LED aydınlatma çiplerinin yer aldığı sistemde kasaların çok daha ince olabileceği de bilinmektedir. Aynı zamanda elektrik tasarrufu sunmasından ötürü de LED paneller tercih edilmektedir. Bununla birlikte yüksek kaliteli hizmetler sağlayan kasalara sahip panellerde kaliteli ışık ve soğutma özelliği bulunmaktadır. Çok uzun süreler çalışmasına rağmen performanstan hiçbir şey kaybetmemektedir.

Gökmen Efsun {efsungokmen}

Teknoloji dünyası sınırsız bir alandır. Bu alanda bilgi paylaştıkça çoğalır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir