WordPress En İyi 5 Adsense Eklensi

İnsanın Google Adsense ‘den onaylanması kadar hoş bir şey yoktur. Google Adsenden onayınızı’ da bir güzel alırsınız. Sıra gelir o onayı almak için yerleştirdiğiniz reklam kodlarını kaldırıp sayfa içlerine daha güzel yerlere reklam kodlarını koymaya.

 

Siz her seferin’de o güzel ellerinizle uğraşmasınız diye WordPress Plugin geliştiricileri tarafından yapılan bir çok reklam ekleme eklentisi mevcuttur. Bu reklam ekleme pluginlerini sizler için bir çok özelleştirilmiş versiyonları vardır. Tamamen kullanıcıların isteklerine bağlıdır. Bir kişi hem Adsense kullanıp hemde başka bir reklam firması kodlarını da koymak isteyebilir. İşte isteklerinize göre işinize yarayabilecek en iyi 5 ADSENSE EKLENTİSİ ☺️.

 

 

[infobox color=”#dd3333″]Wordpress İçin En İyi 5 Adsense Eklensi[/infobox]

 • [vurgu color=”#dd9933″]Adsense Deluxe[/vurgu]
  Yahoo Publisher Network ya da Google Adsense reklam kodlarını yazıların içine otomatik olarak ekleyen bir eklentidir. Bu eklentinin bir diğer özelliği sayesinde Adsense reklamlarının renklerini kolayca değiştirebilmenize imkan vermektedir.

 

 • [vurgu color=”#dd9933″]Google Ad Wrap[/vurgu]
  Yazı ve yorumların içine hedef içeriğe ve etiketlerine göre reklam yerleştirmenize olanak sağlar. Sırf bu yüzden bir çok kullanıcı bu eklentiyi tercih etmektedir.

 

 • [vurgu color=”#dd9933″]Adsense Injection[/vurgu]
  Adsense’nin verdigi kodları yazılarınızın arasına karışık bir biçimde yerleştirir. Birçok sayfada reklamları gösterir ve siz bu gösterilecek sayfaları belirleyebilirsiniz.

 

 • [vurgu color=”#dd9933″]Adsense Inline[/vurgu]
   Yazılarınızın içine  Google Adsense reklamlarını yerleştirmekte işe yarar.

 

 • [vurgu color=”#dd9933″]Easy AdSense[/vurgu]
  Bu eklenti ise makale başlangıcına, ortasına ve sonuna 3 adet reklam ekleyebilirsiniz.

 

Bunların haricinde Google ‘ın Adsense için WordPress’te geliştirmiş olduğu kendine ait bir eklentisi  mevcuttur. Google ‘ın kendi hazırlamış olduğu Adsense eklentisini ise diğer rakiplerinden ayıran en önemli özellik Google ‘ın hazırlamış olması ve güvenirliğidir ?. Bu eklenti sayesinde ise otomatik olarak internet sitenizi tarayarak nerelere reklam ekleyeceği konusunda size önerilerde bulunarak yardımcı olmaktadır. Siz nerelere reklam ekleyeceğiniz seçtikten sonrasında ise otomatik olarak kodları kendi oluşturup reklamları yayınlamaya başlar.

 

Bir çok eklenti seçeneğimiz olmasına rağmen önemli olan şudur ki plugin ‘in düzgün çalışabilmesi ve sunduğu özellikler. Tabi hemen hemen kullanacağımız türe bağlı eklentininde boydaşlarına bir göz atmakta sitemiz açısından yarar vardır. Umarım bu makalemizde sizlere yararlı olduysa ne mutlu bizlere ! İyi günler dilerim ?.


] }

Yorum yapın