AdSense Premium Nedir ?

Her yayın hayatına giren internet sitesinde eğer kurumsal bir kimliği yok ise internet sitelerinden gelir elde etmek için en güvenilir kaynak olan Google AdSense Her yayın hayatına giren internet sitesinde eğer kurumsal bir kimliği yok ise internet sitelerinden gelir elde etmek için en güvenilir kaynak olan Google AdSense’ye bir başvuru süreci içine girer. Başvuru süreci içerisine girildikten sonrasında ise bu geçen süre içerisinde onaylanıp onaylanmadığını beklemek olacaktır. Öncelikle normal bir AdSense hesabını almaya hak kazandıktan sonrasında ise sıra geliyor AdSense Premium nedir hakkında konuşmaya başlamaya.

 

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki her bir internet sitesi açanın alırken bir çok zorluk yaşadığını hepimiz az çok biliyoruz. AdSense premium hesap açma yada kafanızda şuanda ne düşünüyor iseniz hiç biri sandığınız kadar kolay değil.

 

 

Google AdSense Premium Nedir ?

Güzel giden internet sitemizin yayın hayatı içerisinde geçen her bir zaman ve ziyaretçi sayısı bu derecede önem taşımaktadır. AdSense Premium hesap için ise de geçen bu zaman ve ziyaretçi sayınız, hatta ve hatta içeriğiniz çok önem taşımaktadır.

 

AdSense premium hesap sahibi olmak istiyor iseniz size şimdiden söyleyelim öyle başvuracağınız her hangi bir yer yada bir seçenek yok. Dolaylı yoldan şunu da belirtmek isterim ki zaten kurmuş olduğunuz internet sitenizin bir AdSense hesabı olmalı ve AdSense Premium olma işlemi içinde Google sizlere bu hesaba özel olarak teklif yollamaktadır.

 

Google AdSense Premium hesap nedir konusuna geldikten sonrasında ise en çok belirtmek istediğim şey ise bu direk AdSense hesabınıza Premium seçeneği verilmez. Premium hesap seçeneği alan adınıza özgü olacak şekildedir. Bir AdSense hesabına birden fazla internet sitesi eklenebildiğinden dolayı dikkat etmeniz gereken nokta Premium hesabın alan adına özgü olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

 

Eğer AdSense Premium hesaba sahip olur iseniz sizin ban yeme olasılığınız o kadar düşük olacaktır. Normal internet siteleri bir yada iki “Geçersiz Etkinlik” sebebi ile ban yediğini düşünür isek ban yeme olasılığınız olmayacaktır. Aslına bakılırsa Premium hesap kullanıcısı iseniz AdSense üzerinizden gelirinizi arttırmak adına sizlere bir danışman atanır. Bu danışman ile iletişime geçerek Premium AdSense‘den diğer normal AdSenselere oranla gelirleriniz artacaktır. Siz daha fazla kazandıkça otomatik olarak Google’da daha fazla para kazanacaktır. Bu iş çıkar çıkar ilişkisine dayanmaktadır. Kazancınız büyük ölçüde artacağını sizde otomatik olarak fark edeceksiniz ve kaliteli reklamlar ilk sizin sitenizde yayınlanıyor olacaktır.

 

 

AdSense Premium Hesap Olmak İçin Gereken Şartlar

Her önüne gelen Premium hesap olma adayı arasına giremediği için bizim bazı şartları yerine getirmemiz gerekmektedir. Bizden daha çok aslına bakılır ise internet sitemizin hayallerinizinde üstünde bir yerlere ulaşması gerekmektedir.

 

AdSense Premium hesap şartlarına gelecek olur isek aşağıda ki şekilde sıralanabilir;

  1. İnternet sitenizin toplam gösterim sayısı 20.000.000 gibi bir sayıyı her ay geçmesi gerekir.
  2. Aylık 20 milyon gibi gösterminiz olmasa dahi 5.000.000 arama sorgusunu geçmelisiniz.
  3. Şirket olmalısınız ve ödemeleriniz şirket hesabına yatmalıdır.
  4. Eğer bu basamakları siteniz yerine getiriyor ise geriye kalan tek şey internet sitenizin toplum yararına olması gerekmektedir.

 

Yukarıda geçerli olan 4 maddeye de sahip iseniz yapmanız gereken tek şey beklemektedir. Ne yazık ki AdSense Premium hesap başvuru formu gibi bir alan bulunmamaktadır. Google gerekli gördüğü an sizlere ulaşarak Premium hesap için onay almak isteyebilir. Bu durumda ise tek yapmanız beklemek ve sitenizi daha da yolunda götürmek olacaktır.


] }

Yorum yapın