AirTies Modem Arayüzü

AirTies modem arayüzü ekranına giriş yaparak, modeminizle ilgili birçok ayarı buradan yapabilirsiniz. Özellikle modeminizi ilk aldığınızda arayüze girerek modem ayarlarınızı yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde internete bağlanamazsınız. Bu işlemleri yapabilmek çok kolaydır. Aşağıda size bu işlemi nasıl yapabileceğinizle ilgili bilgileri vereceğiz.

 

Sizlere bu yazımızda AirTies modem arayüzüne nasıl girilir? Bu sorunun cevabını vereceğiz.

 

AirTies Modem Arayüzüne Nasıl Girilir?

Modeminizi bilgisayarınıza Wi-Fi veya kablosuz bir bağlantı yoluyla bağlayın. Bilgisayarınızla modem bağlantınızı yaptıktan sonra aşağıdaki ip adresini, Internet Explorer, Firefox, Chrome veya Safari gibi bir internet tarayıcısının adres çubuğuna yazın.

 

AirTies modem arayüz IP: 192.168.2.1

 

AirTies Modem Arayüz Şifresi Nedir?

AirTies modem arayüzü şifresi genellikle aynıdır. Ancak, bazı durumlarda değişebilmektedir. Bu durumlar modemi satın aldığınız yere göre değiştirmektedir. Aşağıdaki şifreleri deneyerek, AirTies modem arayüz şifresini bulabilirsiniz.

 

Modemi TTNET`ten aldıysanız modeminize bir şifre tanımlı olabilir. Aşağıdaki kullanıcı adı ve şifre kombinasyonlarını deneyerek giriş yapabilirsiniz.

 

Kullanıcı adı: admin

Şifre: ttnet

 

Kullanıcı adı: admin

Şifre: admin

 

Yukarıdaki şifreler ile çözüme ulaşamadıysanız, kullanıcı adı ve şifre yerlerine hiç bir şey yazmadan giriş yapmayı deneyin. Bu yol modeminizi dışarıdan aldıysanız da geçerli olacak yoldur.

 

Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdiğinizde, AirTies arayüzüne giriş yaparak, AirTies modem ayarları, Airties modem Wi-Fi şifresini değiştirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 


] }

Yorum yapın