2020 Android Korku Oyunları 8 Tavsiye

Android korku oyunları içerisinde birçok seçenek gerilimli dakikalar için sizleri bekliyor. Mobil korku oyunu tutkunları için 7 yapımın yer aldığı bir liste hazırladık. Oldukça ürkütücü dakikalar geçireceğiniz bu oyunlar kaliteli grafikleri ve ilginç hikayeleriyle sizlere zamanı unutturacak.

Korku Hastanesi 2

20 milyondan fazla indirmeye sahip oyun, adından da anlaşılacağı gibi bir hastanede geçiyor. Oldukça kaliteli grafiklere sahip oyunda hastane koridorlarında korku dolu maceralar yaşayacaksınız. Türkçe dil desteği de sunan korku oyunu, ücretsiz olarak Google Play üzerinden sunuluyor.

Evil Nun: Okuldaki Korku

evil nun

Şeytani bir rahibenin bulunduğu okulda macera yaşatan oyun, oldukça korkutucu ve heyecanlı sahnelere sahip.  Kötü bir rahibe, hayalet, zombi ve ölü ruhun yer aldığı oyunun oldukça ilginç bir hikayesi bulunuyor. Okulun içerisinde saklanarak dışarıya kaçmak için çaba sarf edeceğiniz oyunda adrenalin seviye bir hayli yüksek. Kaçış hikayesine sahip en iyi korku oyunları arasında yer alan Evil Nun, ilk tercihleriniz arasında olabilir.

Granny

Bir anneannenin sizi evinde kilitli tuttuğu oyunda evden kaçmaya çalışacaksınız. Ev içerisinde her an karşınıza çıkabilecek olan anneanneden gizli olarak kaçarak oyunda başarı sağlayabilirsiniz.

Case: Animatronics

Hayaletli korku oyunları sevenler için listenin en tepesinde yer alabilecek bu oyunda bir hacker polis merkezinin kontrolünü ele alıyor. Merkezin ele geçirilmesiyle birlikte tüm enerjiler de iptal edilmiş karanlık bir ortam bulunuyor. Hikayede siz polis merkezine gire Dedektif Bishop karakteri oluyorsunuz ve olayı çözmeye çalışıp hacker’ı yakalamak için çaba sarf ediyorsunuz. Oyunun asıl korkutucu tarafı da bundan sonra başlıyor. Polis merkezindeki sesler, sizi takip eden gözler oldukça ürkütücü bir macera yaşamanıza neden olacak.

En iyi ses efektlerine sahip oyunlardan biri olan Animatronics’i mutlaka kulaklıklarınızla oynamanız tavsiye edilir.

Gözler: Gerilim

Oyunun hikayesi bir konakta geçiyor. Gece yarısı girdiğiniz bir konakta canavarlar peşinize düşecek. Labirent şeklindeki konaktan dışarıya çıkmaya çalışırken bu garip varlıklara da yakalanmamanız gerekiyor.

Mr. Meat

Android korku oyunu tavsiyeleri içerisinde kaçış hikayesine sahip olan bir başka oyun da Mr. Meat. Hapisten kaçan zombi Mr Meat, bir kızı rehin alır. Oyundaki sizin göreviniz de bu perili eve girerek kızı kurtarmaktır. Oldukça heyecanlı bir maceraya sürükleyecek oyunu mutlaka oynanması gerekenler listesine ekleyin.

Korku Palyaço Pennywise

korku palyaco pennywise

En korkulu mobil oyunlar listesinde yer alan Korku Palyaço Pennywise, arkadaşlarınızı kurtarmaya çalışacağınız bir maceraya sürüklüyor sizi. Pennywise tarafından kaçırılan arkadaşlarınızı ölmeden kurtarmak için evine giriyorsunuz. Arkadaşlarınızı kurtarmaya çalışırken gizemli güçlere sahip olan insan dışı bir varlık Pennywise ile de mücadele edeceksiniz.


] }

“2020 Android Korku Oyunları 8 Tavsiye” üzerine bir yorum

  1. Önerdiğiniz mobil korku oyunları Süper , çok teşekkürler, ben bir korku oyunu hayranıyım özelliklede hikaye tabanlı ve jump scare olan korku oyunlarını seviyorum. Bu listeden tek grennyi oynadım diğerlerine de g9z atacağım

    Cevapla

Yorum yapın