Bütün DLL Sorunlarına Çözüm

Genellikle çok sevdiğimiz bilgisayarımıza çok sevecen bir şey yüklediğimizde karşılaştığımız sorun olarak adlandırabilir miyiz ? ? Bence adlandırırız ?. Muhakkak ki sizi de bu yazımı okumaya iten sorun budur. Nedir bilgisayarımızın şu DLL dosyaları ile alıp veremediği ?

 

DLL dosyalarının görevi, programların ortaklaşa yaptıkları görevi koordine etmektir, ortak bir işlevi gerçekleştirirler. Bu sayede işletim sisteminde her program için bu işlevi yapan ayrı bir dosya bulundurmak yerine tek bir dosya üzerinden programlar bu tür işlevleri gerçekleştirebilirler.

 

DLL dosyalarının tek başlarına bir işlevi yoktur. Sadece başka bir program aracılığı ile çalışabilirler.

 

Eğer siz bir programı sildiğiniz de bir çok DLL dosyasını da o program ile beraber silmiş olabilirsiniz. Farklı bir program yüklediğinizde ise o işlemleri koordine edebilecek bir dosya bulamadığından dolayı hata almanız çok normaldir ?.

 

Tabi bu sorunu başa çeken bilir. Eğer size göstereceğim pratik çözümü bilmediğinizi varsayarsak hata bildiri kutucuğunda ki DLL ismini Google ‘a aratacaktık. Tabi bu DLL sorunları da öyle bir şey ki bazıları popüler olup birden çok sayfada yer alır iken bazılarıyla alakalı da hiç bir bilgi bulamayabilirsiniz. İşte bu yüzden hadi buyrun efendim pratik çözümümüze geçelim ?.

 

 

Karşılaştığınız Bütün DLL Sorunlarına Çözüm Nasıl Olur ?

Alıntıda vermiş olduğum bağlantıya tıklayarak ;

 

Bütün DLL Dosyalarının Bulunduğu İnternet Sitesi

 

yaşamış olduğunuz hangi DLL dosyası ise bulup çözebilirsiniz. Yapacağımız işlem aslında bu kadarda basit. Ne kadar çok başımızın belasına benzer bir sorun gibi görünse dahi aslında bir o kadar çözümü basittir. Aslında iş birazcık bilgisayarın dilinden anlamaktan geçmektedir.

 

İndireceğiniz dosyası bilgisayarınızın BİT ‘ine göre indirmeniz dikkat etmeniz gereken noktalardan biridir. Bu dosyayı indirdikten sonrasında ise yapacağınız işlem DLL Dosyasını Yerel Disk C ‘niz içinden System32 klasörünüze atmanızdır. Aslına bakarsanız taa daa ? işlem bu kadar basit. Videolu anlatımımız dan yararlanabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

 

Fakat dipnot düşmek isteriz ki. Videoda bulunan internet sitesi kendi politikalarını güncelleyerek artık Dll dosyalarını para karşılığında sizlere satmaktadır.


] }

Yorum yapın