Eski Twitter`a Nasıl Dönülür?

Twitter kısa bir süre önce mobil platformuna daha benzer bir hale getirmek için web platformunu yeniden tasarladı, ancak bir sorun var: bir çok kişi yeni görünümünü hiç beğenmedi ve eski görünümüne geçmenin yollarını arıyor. Siz de aynı görüşteyseniz, bunun bir yolu olduğunu ve nasıl yapılacağını bu yazımızda sizlere anlatacağız.

Zusor isimli serbest geliştirici, GoodTwitter isimli basit bir eklenti geliştirdi. Bu eklenti şu an Chrome ve FireFox`ta çalıştırılabilir durumdadır. Tek yapmanız gereken eklentiyi indirmek ve sayfayı yenilemek. Bu işlemi yaptıktan sonra, eski Twittera dönüş yapmış olacaksınız.

GoodTwitter, şimdiye kadar 156.000 kişi tarafından indirildi. Bu kişilerin neredeyse büyük çoğunluğu uygulama için olumlu not verdi. Şu an için sadece iki tarayıcıda kullanılması bir eksiklik olarak gözükse de, bu eksikliği, bu iki tarayıcıyı kullanarak gidermek mümkün olduğundan çok da önemli bir eksiklik gibi durmuyor.

 

GoodTwitter Zararlı Bir Eklenti mi?

Bu soruyla çok fazla karşılaşacağının farkında olan Zusor, bu soruya cevap olarak, GitHub`dan eklentinin bütün açık kodlarını paylaştı. Bu tarz düşüncelerin önüne bu şekilde geçen Zusor, eklentinin tadını çıkarmamızı, bu eklentinin Twitter tarafından engellenmesinin çok uzun sürmeyeceğinin de altını çizdi.

 

Eski Twitter`a Nasıl Dönülür?

GoodTwitter ile eski Twitter kullanmak istiyorsanız, Chrome veya FireFox tarayıcılarından bir tanesine sahip olmanız gerekmektedir. Bu linkten “Bilgisayarınıza” eklentiyi kurabilirsiniz.

 

 


] }

Yorum yapın