Facebook Videoları Nasıl İndirilir ?

Günümüzde dünyada ki en büyük sosyal medya platformu olan Facebook’ta paylaşılan videoların telefonumuzda yada bilgisayarımızda bir kopyasının bulunmasını isteyebiliriz. Son zamanlarda Facebook her hangi bir gönderi, resim, video’yu kaydedilenler adlı bir başlığa eklememize olanak sağlıyor. Bu özellik sayesinde sizin hesabınıza kayıt edebiliyor ve sizde istediğiniz zaman hesabınız üzerinden kaydedilenlere girerek o kayıt ettiğiniz şeye ulaşabiliyordunuz. Gel gelelim ki Facebook video indirmek istiyoruz fakat bu özellikte maalesef ki o paylaşan kişi gönderisini sildiğinde biz Facebook üzerinden kayıt ettiğimiz gönderiye bir kez daha ulaşamıyoruz.

 

Facebook bu özelliği sayesinde sadece o gönderinin linkini kayıt edip sizde istediğiniz zaman ulaşabilmenizi hedeflese bile o gönderiyi telefonunuza arkadaşlarınıza farklı platformlar üzerinden göndermek isteyebilirsiniz. Bu konuda ise Facebook video nasıl indirilir ? adlı bir soru ile baş başa kalıyoruz.

 

 

Facebook Videoları Nasıl İndirilir ?

Dünya çapında şuanda en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook ne yazık ki bizlere kendi uygulaması üzerinden her hangi bir video indirmesine izin vermemektedir. Bunun için ise ortaya çıkan bazı internet siteleri ve mobil uygulamalar mevcuttur. Yapacağımız işlem her hangi bir mobil uygulamaya mecbur kalmadan Facebook videosunun linki bir internet sitesine kopyalayıp o internet sitesi üzerinden indirmek olacaktır.

 

http://www.downloadvideosfrom.com/tr/

 

Yukarıda ki ekte vermiş olduğum internet sitesi bizim işimizi görebilecek internet sitelerinden bir tanesidir. Bu sayede hiç bir ek uygulama indirmeden facebook video indirme işlemini gerçekleştirmiş bulunacağız.

 

  • Facebook’tan indireceğiniz videonun adresini kopyalayın.
  • Kopyaladığınız adresi ekte ki internet sitesine yapıştırın.
  • Ardından indirmek istediğiniz seçeneklerden “MP4” ya da “MP4 HD” seçeneğini seçin.
  • Ardından videoyu indirme işlemine başlayabilirsiniz.

 

Facebook video indirme programsız olan yöntemlerin en başında gelen bu yöntem sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerden istediğiniz cihazınıza dilediğiniz Facebook sosyal medya platformunda yer alan videoyu indirebilirsiniz.


] }

Yorum yapın