Google Play DF-BPA-30 Hatası Nasıl Çözülür?

Android telefonlara program yüklemek bazen işkence haline gelebiliyor. Birçok hata ile karşılaşıyoruz. Bu karşılaştığımız hatalardan çoğunun neyden kaynaklandığını ve çözümünü bilmiyoruz. Sizlere bu yazımızda, Google Play DF-BPA-30 Hatası Çözümü ile ilgili bilgiler vereceğiz.

 

Google Play DF-BPA-30 Hatası Nedir?

Bu hata Google Sunucularından kaynaklanan bir hatadır. Bir süre bekleyip hatayı tekrar almama gibi durum söz konusu olabilir. Beklediğiniz halde hatayı tekrar alıyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

 

 

Google Play DF-BPA-30 Hatası Nasıl Çözülür?

Sorun Google Sunucu kaynaklı olduğundan dolayı aşağıdaki işlemi yapmanın kesin bir çözüm olduğunu söyleyemeyiz. Fakat deneyip faydalanmış kişilerin olduğunu da biliyoruz. Eğer sizde bu çözüm yoluyla problemini çözdüyseniz yorumlarda bunu belirtmenizi isteriz.

 

Aşağıdaki işlemleri deneyerek Google Play DF-BPA-30 hatasını giderebilirsiniz.

  • Web üzerinden Google Play Store`u açın.
  • Ardından cihazınıza yüklemek istediğiniz bir uygulamayı seçin. Bu aldığınız hata olan DF-BPA-30 hatasını gönderecektir.
  • Aynı uygulamayı tekrar telefonunuzdan indirmeyi deneyin. Bu yolla hatayı çözebilirsiniz

 

Yukarıda anlatmış olduğumuz yol işinize yaramazsa, verileri silmeyi deneyebilirsiniz. Bu çözüm de işe yaramazsa, Google Play Hizmetleri önbelleğini temizlemeyi deneyin.

 


] }

Yorum yapın