Huawei Nova 5T Ekran Görüntüsü Alma

Çin`li telefon üreticisi Huawei, fiyat performans olarak alınabilecek telefonlarda birinci sırada yazılabilir. Bu telefonlardan bir tanesi de Huawei Nova 5T.

Göz kamaştırıcı renklere sahip olan telefon, Gölgenin kontrastını vurgular ve büyük bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Üç renk çeşidi olan telefon, mavi, mor ve siyah renkli olarak piyasaya sürüldü. 49 MP kamera ile sınıfında lider konumda diyebiliriz. Bu kamera ile rahatça profesyonele yakın çekimler yapabileceksiniz. 6 GB ram ile telefonunuz yavaşlamayacak, üstüne 128 GB`a kadar da arttırılabilir hafıza mevcut. Bu mükemmel telefon ile internette gezinirken veya oyunda kırdığınız rekorun resmini çekip arkadaşlarınızla paylaşmayı istemek en büyük hakkınızdır.

Sizlere bu yazımızda, Huawei Nova 5T ekran görüntüsü alma işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

 

[infobox color=”#dd3333″]Huawei Nova 5T Ekran Görüntüsü Alma[/infobox]

Huawei`nin bütün modellerinde olduğu gibi, bu modelinde de ekran görüntüsü almak oldukça basit ve aynıdır. Aşağıdaki adımları takip ederek, Huawei Nova 5T ekran görüntüsü nasıl alınır? Bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

[vurgu color=”#dd9933″]Adım 1:[/vurgu] Ekran görüntüsü almak istediğiniz sayfayı veya uygulamayı açın.

[vurgu color=”#dd9933″]Adım 2:[/vurgu] Telefonunuzun üzerinde bulunan “Ses Kısma” ve “Güç” tuşlarına aynı anda birkaç saniye basılı tutun. Bu işlemin ardından bir deklanşör sesi duyacaksınız. Bu ses size, işleminizi başarıyla gerçekleştirdiğinizin işaretçisidir.

 

Ekran görüntüsü alma işlemi yukarıda anlattığımız gibi basittir. Takıldığınız bir yer olursa, lütfen yorumlarda bize bildiriniz.


] }

Yorum yapın