Kapat
İnternet 695 1

Instagram Bağlantılı Hesaplar Nasıl Kaldırılır?

Bu yazımızda sizlere, dünyanın en çok fotoğraf ve video paylaşımı yapılan uygulaması olan Instagram`dan bağlantılı hesaplarınızı silme işlemini nasıl yapabileceğiniz ile ilgili bilgiler vereceğiz.

 

Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Instagram üzerinden yaptığımız birçok işlemi bağlantılı hale getirebilmemiz mümkün. Facebook ve Instagram üzerinde bir bağlantı kurarak, aynı anda paylaşımlar yapabiliriz. Bu bizim için zamandan çok büyük tasarruf anlamına gelmektedir. Instagram ile Facebook, Twitter, Tumble, Ameba, VKontakte ve OK.ru gibi sosyal medya hesaplarına sahipseniz, bağlantı kurabilir ve zamandan tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Hesaplarımızı bağlantılı bir şekilde kullanmak her açıdan avantajdır. Peki kurmuş olduğumuz bu bağlantıyı nasıl kaldırabiliriz? Bunun cevabını öğrenmek için aşağıdaki anlatımımıza bakınız.

 

Instagram Bağlantılı Hesaplar Nasıl Kaldırılır?

  • Instagram uygulamasına giriyoruz. Buradan “Ayarlar” sekmesine giriş yapıyoruz.
  • Ayarlar sekmesine girdikten sonra, “Gizlilik ve Güvenlik” menüsü altında bulunan “Bağlı Hesaplar” sekmesine giriyoruz.
  • Burada bağlı bulunan ve bağlantıyı sonlandırmak istediğimiz hesabımıza tıklayıp, en altta bulunan “Hesaptan Kaldır” seçeneğine tıklıyoruz.

 

Yukarıdaki işlemleri tamamlamamızın ardından, Instagram`dan bağlantılı hesapları kaldırma işlemini tamamlamış olacağız. Tekrar hesaplarınızı bağlamak istediğinizde, yukarıda anlatmış olduğumuz gibi aynı menülerden girerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 


Cengizhan Kuyrukcu {CengizhanKuyrukcu}

“Instagram Bağlantılı Hesaplar Nasıl Kaldırılır?” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir