Instagram Hikaye Eklemeden Öne Çıkan Eklemek

Instagram üzerinden öne çıkan eklemek istediğinizde hikayenizde gözükmektedir, peki bu öne çıkan eklediğinizde hikayenizde gözükmemesi mümkünmü bu yazımızda sizlere bunu anlatacağız.

 

Instagram One Cikanlara Ekleme 300x171

 

Instagram Hikaye Öne Çıkan Ekleme

Daha önce eklediğiniz hikayeleri koleksiyon olarak tutabilirsiniz. Buda takipcilerinizin profilinizi ziyaret ettiğinde ilginç gelmesini sağlar. Sizin profilinizden fikirler alabilirler.

 

Eğer bir durumunuzu öne çıkarmak istiyorsanız 24 saat süre ile kalıcı olarak hikaye eklemeniz gerekmektedir. Instagram hikaye konsepti olarak paylaştığınız videoları öne çıkan olarak eklemek mümkündür.

 

Telefon galerisinde bulunan herhangi bir fotoğraf veya videoyu direk olarak profilde öne çıkanlara eklemek mümkün olmayacaktır.

 

Bunu yapabilmenizin tek bir yolu vardır. Bunu da paylaştığınız hikayeyi profiliniz açıksa gizlemek olacaktır. Böylece hikayeyi sizi takip edenler görmeyecek ve 24 saat süre sonrasında hikayeyi öne çıkanlar olarak ekleyebilirsiniz.

 

Instagram Hikaye Ayarları

Hikaye ayarlarına girmek için üç noktaya bastığınızda Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Hikaye Kontrolleri > Hikayeyi Gizle kısmı üzerinden hikayeni tüm kişilere gizleyebilirsiniz.

 

Bunun dışında bir pratik yol daha bulunmaktadır. Kendinize sahte hesap açabilir veya kullanmadığınız bir hesabı yakın arkadaşlar için ekleyerek hikayenizi sadece bu hesaba paylaşabilirsiniz.


] }

“Instagram Hikaye Eklemeden Öne Çıkan Eklemek” üzerine 2 yorum

  1. Bem yakın arkadaşlara 1 kişi ekleyip hikayeyi ona göre paylaştım, sonra da öne çıkardım. Ama şimdi öne çıkanlar yine de yakın arkadaş listeme görünüyor, herkese açık değil. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

    Cevapla

Yorum yapın