Instagram`da Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir?

Instagram gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ediyor. Yarıştığı uygulamalardan eksik olan yönlerini tamamlayarak, kullanıcılarını kaybetmek istemiyor. Kullanıcılar hem IOS hem de Android`de kullanıma sunulan bu yeni güncellemeyle sayesinde özel ve grup sohbetlerinde sesli mesaj gönderebilirler.

 

Instagram`ın bu şekilde hızlı kendini geliştirmesi, Facebook tarafından satın alınmasıyla ilişkili olduğu düşünülüyor. Çünkü, Facebook tarafından uygulamalarına getirilen bütün özellikleri, Instagram uygulamasına da getirilmesi kullanıcıları tarafından büyük istek görüyor.

Instagram Sesli Mesaj2 1024x594

Instagram Sesli Mesaj Gönderme

Sesli mesaj gönderme, günümüzde işimizi çok kolaylaştıran bir özellik. Yazmaktan yorulduğumuz zaman, birçoğumuz bu özellik sayesinde zamandan tasarruf etmekteyiz. Yazı yazmak özellikle yürürken, araç sürerken çok zor oluyor. Bu da Instagram kullanıcıları için oldukça önemli bir özelliktir.

 

Instagram DM girerek, konuşma çubuğunda bulunan mikrofona basılı tutarak, 1 dakikaya kadar sesli mesaj gönderebilirsiniz.

 

Instagram`da Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir?

  • Sesli mesaj göndermek istediğiniz kişiyle bir görüşme açın.
  • Görüşme çubuğunun sağındaki mikrofona basılı tutarak mesajınızı söyleyin.
  • Mesajınızı tamamladıktan sonra basmayı bıraktığınızda mesajınız gönderilecektir.

 

Instagram`da Sesli Mesaj Gönderme Nasıl İptal Edilir?

  • Sesli mesaj göndermek için basılı tuttuğunuzda, ses kaydetme aşamasında eğer iptal etmek istiyorsanız, mesajınızı çöp kutusuna taşımanız yeterli olacaktır.

 


] }

Yorum yapın