Kapat
Nasıl Yapılır? 39 0

iPhone’a Müzik Nasıl Yüklenir? ( Resimli Anlatım )

iPhone sahibiyseniz ve cihazınıza müzik yüklemek istiyorsanız yapmanız gereken bilgisayarınızda iTunes‘in son versiyonunun yüklü olmasıdır. Android işletim sistemli cihazlara gören daha zor ve karmaşıktır fakat imkansız değildir. ( Eğer iTunes yüklü değilse indirmek için tıklayınız )

 

UYARI ! Eğer daha önce iPhone’a bu şekilde müzik yüklediyseniz bu eşzamanlama işlemi sırasında eski müzikleriniz silinir ve yerine en son yükledikleriniz gelir.

 

iPhone’a Müzik Nasıl Yüklenir?

Bilgisayarınız üzerinden iTunes uygulamasını açın ve ardından iPhone cihazınızı şarj kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın.

 

iTunes üzerinden iPhone cihazınız tanılacaktır. Eğer aşağıdaki gibi cihazınızı görünüyorsa bilgisayarınız telefonunuzu tanımış demektir.

 

 

Açılan ekranda iPhone düğmesine tıklayın ve açılan pencere üzerinden Müzikleri ve videoları elle yönet seçeneğini işaretleyin.

 

  • Bu işlemin hemen ardından “Uygula” butonuna tıklayın.

  • Sol menüde bulunan Aygıtlar seçeneğinden Müzikler yazan yere tıklayın. iPhone telefonunuzda bulunan müzikler açılacak.
  • Bu aşamadan sonra yapmanız gereken iPhone yüklemek istediğiniz müzikleri iTunes uygulaması üzerine sürükleyerek bırakmanız.

 

 

 


Fatih SELMAN {FatihSELMAN}

Teknoloji dünyası sınırsız bir alandır. Bu alanda bilgi paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir