iPhone’a Müzik Nasıl Yüklenir? ( Resimli Anlatım )

iPhone sahibiyseniz ve cihazınıza müzik yüklemek istiyorsanız yapmanız gereken bilgisayarınızda iTunes‘in son versiyonunun yüklü olmasıdır. Android işletim sistemli cihazlara gören daha zor ve karmaşıktır fakat imkansız değildir. ( Eğer iTunes yüklü değilse indirmek için tıklayınız )

 

UYARI ! Eğer daha önce iPhone’a bu şekilde müzik yüklediyseniz bu eşzamanlama işlemi sırasında eski müzikleriniz silinir ve yerine en son yükledikleriniz gelir.

 

iPhone’a Müzik Nasıl Yüklenir?

Bilgisayarınız üzerinden iTunes uygulamasını açın ve ardından iPhone cihazınızı şarj kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın.

 

iTunes üzerinden iPhone cihazınız tanılacaktır. Eğer aşağıdaki gibi cihazınızı görünüyorsa bilgisayarınız telefonunuzu tanımış demektir.

 

Iphone Muzik Nasil Yuklenir 1 300x143

 

Açılan ekranda iPhone düğmesine tıklayın ve açılan pencere üzerinden Müzikleri ve videoları elle yönet seçeneğini işaretleyin.

 

Iphone Muzik Nasil Yuklenir 2 300x142

  • Bu işlemin hemen ardından “Uygula” butonuna tıklayın.

Iphone Muzik Nasil Yuklenir 3 300x107

  • Sol menüde bulunan Aygıtlar seçeneğinden Müzikler yazan yere tıklayın. iPhone telefonunuzda bulunan müzikler açılacak.
  • Bu aşamadan sonra yapmanız gereken iPhone yüklemek istediğiniz müzikleri iTunes uygulaması üzerine sürükleyerek bırakmanız.

Iphone Muzik Nasil Yuklenir 4 300x94

 

 

 


] }

Yorum yapın