Profesyonel Web Site Temaları

Herkes günümüzde bildiklerini bir araç ile paylaşmak ister. Bu bir sosyal medya olur iken bloglarımız, internet sitelerimizde olabilir. Yayıncılık yapacağımız internet sitemizde önemli olan ise güzel bir görünüme sahip olmasıdır.

 

Bu yüzden site kurmak aslına bakılırsa çok basit işlemdir. Sizlerde kendiniz bir internet sitesi kurarak yayıncılık hayatına katılabilirsiniz. Yayıncılık hayatına katılmak ne yazık ki bu konuda o kadar basit olmuyor. Muhtemelen sizlerle aynı kategoride bulunan bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Bundan daha önemlisi ise sitenizin tasarımıdır.

 

Sizlerle aynı kategoride olan internet sitelerini yenmenizin bir yolu tasarımınız dan geçer iken diğeri ise sitenizin içeriğinizin kalitesi ile doğru orantılıdır. Ne kadar çok özgün ve kaliteli makaleler girerseniz bu sizin yararınıza olup gelen ziyaretçinin daha çok internet sitenizde vakit harcamasına sebep olacaktır. Buda Google ‘ın gözünde iyi bir şeydir.

 

Diğer bir ikinci husus ise tasarımınız ! Pek çok kullanmış olduğunuz içerik sistemine göre tema satışı yapan firmalar ile doludur. Önemli olan web tasarım ‘ı yapan şirketlerin estetik, responsive destekli ve sürekli bir canlı desteği olan firmalara ihtiyacınız vardır.

 

Temalarınıza güncelleme gelebilecek ve tema seçeneği fazla olan bir firmadan temanızı satın almanız her zaman sizin yararınıza olacağı bir işlemdir. Bu sayede bir çok sorundan da kurtulabilirsiniz. Temanızı satın alırken özelliklerini iyi seçmeli ve altyapısına göz atmanız gerekmektedir.

 

İnternet yayıncılığı geliştiği için TemplateMonster ile bir çok aradığınız içeriye göre temalarınızı seçebilirsiniz. WordPress ve Joomla gibi bir çok içerik yönetim sistemlerine ait hazır şablonlarda bulunan bir çok kaliteli temaya buradan ulaşabilirsiniz.

 

Vermiş olduğumuz linklere tıklayarak TemplateMonster firmanın web sitesine girerek bir çok kaliteli tasarımları bulacağınıza şahit olacağınızdan eminim. Girmiş olduğunuzda fark edeceğiniz en önemli şey ise firmanın kendi sitesinin sizlere güven vermesidir.


] }

Yorum yapın