Samsung Galaxy A2 Core Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Samsung Galaxy A2 Core düşük bütçeli ve performanslı bir telefon olarak dikkat çekiyor. Gelişen teknolojiyle birlikte bu telefonun kullanılması bir hayli güç olsa gerek. Yine de düşük bütçeli telefon arayanlar ve performansı son plana atan kişiler için önerebileceğimiz bir telefondur.

Samsung telefon kullanan kişiler ekran görüntüsü alma işleminin nasıl yapılacağını biliyordur. Ancak, iPhone veya diğer marka telefon kullanan kişiler ilk defa Samsung marka telefon kullanacaklarsa bu yazı onların işine kesinlikle yarayacaktır. Sizlere bu yazımızda, Samsung Galaxy A2 Core Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? sorusunun cevabını vereceğiz.

 

Samsung Galaxy A2 Core Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Aşağıdaki adımları takip ederek, Galaxy A2 Core ekran görüntüsü alma işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

[vurgu color=”#59d600″]#1 Ekran görüntüsü almak istediğiniz sayfayı veya resmi açın.

[vurgu color=”#59d600″]#2 Görüntü almak istediğinizde, “Ses Kısma” ve “Güç” tuşuna aynı anda iki saniye basılı tutun. Bir deklanşör sesi duyacaksınız. Bu ses ekran görüntüsü alma işleminin başarıyla gerçekleştiği anlamına gelmektedir.

 

Yukarıdaki adımları tamamladığınızda, A2 Core ekran görüntüsü alma işlemini tamamlamış olacaksınız.


] }

“Samsung Galaxy A2 Core Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” üzerine 3 yorum

  1. Bravo bi becerememiştim sinir oluyordum. Kopyalama çok zor yapıyor yapıştırmıyor. Bir siteye kargo takip numarasını canlı destek hattına yapıştıramıyorum.

    Cevapla

Yorum yapın