Samsung Galaxy A70 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Samsung`un yeni piyasaya sürdüğü üç arka kameraya sahip olan Samsung Galaxy A70 telefonu fazlasıyla ilgi görüyor. Telefon estetik bir yapıya sahip ayrıca, arkası cam bir yüzeye sahiptir. Sizlere bu yazımızda Samsung Galaxy A70 ekran görüntüsü alma işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

 

Samsung telefon kullanıcıları için oldukça kolay bir işlem olmasına rağmen, iPhone telefonundan vazgeçip de Samsung`a geçiş yapan kişiler için bilinmeyebilir.

 

Samsung Galaxy A70 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Aşağıdaki adımları takip ederek, Samsung Galaxy A70 ekran görüntüsü nasıl alınır? Sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

 

Adım 1: Ekran görüntüsü almak istediğiniz uygulamayı veya sayfayı açın.

 

Adım 2: Görüntü almak istediğinizde “Ses azaltma” ve “Güç” tuşuna basılı tutun. Bu işlemlerin ardından başarılı bir şekilde gerçekleştirmişseniz, bir deklanşör sesi duyacaksınız. Ardından resminizin üzerinde gerekli düzenlemeleri yapıp kaydetmeniz gerekmektedir.

 

Samsung Galaxy A70 Price Leaked 300x240

 

Yukarıdaki adımları tamamlamanızın ardından, Galaxy A70 ekran görüntüsü alma işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.


] }

“Samsung Galaxy A70 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba, ekran görüntüsü alındığında fotoğrafın alt kısmında kırpma gibi bilgiler geliyordu şu an da sadece ekran görğntğsğ alıp galeriye kayıt oluyor. Bu kısa yolu nasıl aktif duruma getire bilirim ?

    Cevapla

Yorum yapın