Samsung Galaxy J7 Pro Android Pie Güncellemesi Geliyor

Samsung’un ülkemizde de satılan ve uygun fiyatı ile ülkemizde de çok satan akıllı telefonu Samsung J7 Pro modeline Android Pie güncellemesi geliyor. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un orta segment akıllı telefonu Samsung Galaxy J7 Pro modeli kullanıcılarına müjdeli haber geldi. Samsung’un kutusundan Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile birlikte çıkan J7 Pro modeli Android 8.1 güncellemesinin ardından Android 9.0 Pie güncellemesi de almıştı. 

Samsung’un uygun fiyatlı akıllı telefonu Samsung J7 Pro modeli her ne kadar Android Pie güncellemesi alsa da ülkemizde satılan modellere Android Pie güncellemesi gelmemişti. Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre kısa bir süre içerisinde Android Pie güncellemesi Galaxy J7 Pro modellerine dağıtılmaya başlanacak. 

Galaxy J7 Pro Android Pie Güncellemesi Neler Sunacak ? 

Galaxy J7 Pro modeline gelecek olan Android Pie güncellemesiyle birlikte Samsung’un Google ile birlikte ortaklaşa geliştirdiği One UI arayüzü J7 Pro modeline geliyor. Sade ve akıcı bir deneyim sunan One UI ayrıca daha fazla kişiselleştirme seçeceği sunuyor. One UI ile birlikte Galaxy J7 Pro modeli ayrıca karanlık arayüz desteğine kavuşuyor. 

Samsung Galaxy J7 Pro Android Pie Guncellemesi Geliyor 2

Android Pie Güncellemesi Alacak Samsung Cihazları

Android güncellemeleri konusunda daha dikkatli davranıyor. Bu bağlamda Android Pie güncellemeleri için özel bir hassasiyet gösteren Samsung son Android güncellemesini 25 Temmuz itibariyle Galaxy Tab A modelleri için dağıtmaya başlayacak. Galaxy Xcover 4 modeli için de 25 Temmuz tarihinde Android Pie güncellemesini yayınlamaya başlayacak olan Samsung Ağustos ayında ise Galaxy J3, Galaxy J7 Duo, Galaxy Tab Active 2 ve Galaxy Tab S3 modellerine güncellemeyi dağıtmaya başlayacak. 


] }

Yorum yapın