Scorp Hesabı Nasıl Silinir ?

Günden güne artan sosyal medya platformlarından biri ve son günlerde parlayan bir sosyal medya platformu olan Scorp’u bugün ele alacağız. Bir video paylaşım uygulaması olan Scorp için kayıt olan kullanıcılar ve istediğini bulamayan kullanıcılar Scorp hesap silme işlemi için bir çok araştırma işine girebilirler.

 

Scorp hesap silmek ve scorp kalıcı hesap kapatma işlemi için ise maalesef ki telefonlarımıza yüklediğimiz bu uygulamanın ayarlar kısmında böyle bir seçenek bulunmamaktadır. Bu sosyal medya platformunda hesap açan ve aradığını bulamayan kullanıcılar ise boş yere hesabının açık durması rahatsızlık sebebiyeti olacaktır. Bunun için Scorp hesap silme adlı işlemi uygulayarak boş yere açık ve kullanılmayan bu sosyal medya platformunda ki hesabınızdan kurtulabilirsiniz.

 

 

Scorp Hesabı Nasıl Silinir ?

 

Kullanamadığımız ve boş yere duran Scorp sosyal medya platformunda ki hesabımızı kalıcı olarak kapatarak artık kesin bir çözüme ulaşabiliriz. Bu konuda ne yazık ki Scorp’un kendi akıllı telefon uygulaması üzerinde direk silebilmek için ise ne yazık ki bir şey bulundurmamaktadır. Bu eksikliği kendi internet sitelerinde ki bir form ile kapatan Scorp sosyal medya platformu için ise hesap kapatmayı bir hayli bilmeyen kimseler için kafa karıştırıcı duruma getirmiştir.

 

https://scorpapp.com/contact

 

Yukarıda ki vermiş olduğum linke girerek bizleri bir form karşılayacaktır. Scorp hesap silme işlemi için ise bu formu doldurmamız ve Scorp hesap kapatma işleminin başarı ile gerçekleşmesi için ise bu formu yollamamız gerekmektedir.

 

  • Linkte tıkladıktan sonrasında karşımıza gelen formda “Ad“, “Soyad“, “E-posta“, “Telefon” gibi gerekli metin alanlarını doldurun.
  • Daha sonrasında ise “Lütfen bir konu seçin” adlı yere tıklayarak “Hesabımı kapatmak istiyorum.” adlı butonu seçin.
  • Scorp hesabınıza ait “Kullanıcı Adı” nı ve neden kapatmak istediğinize dair “Mesaj” kısmını eksiksiz bir şekilde doldurun.
  • Tek yapmak gereken şey ise “Gönder” butonuna basmak olacaktır.

 

Bundan sonrasında ise artık başarı ile Scorp hesabı nasıl silinir adlı sorunun cevabını pozitif bir şekilde yanıtlamış oluyoruz. Artık size bu sosyal medyada ki boş ve kullanılmayan profilinizi başarı ile silinmiş bulundunuz.


] }

Yorum yapın