Spotify Reklam Kaldırma Nasıl Yapılır?

Spotify kullanıcılarının en çok dert yandığı şey reklamdır. Müzik dinlerken aniden çıkan reklamlar neredeyse herkesin canını sıkmaktadır. Daha önceleri adblock ile Spotify reklam engelleme işlemlerini yapabilen kullanıcılara, Spotify`ın yeni yapmış olduğu güncelleme ile kötü bir haber geldi. Spotify artık adblock kullanan üyelerini banlayacağını duyurdu.

 

Spotify Reklam Kaldırma Nasıl Yapılır?

Spotify kullanıcılarına iki çeşit üyelik sunmaktadır. Bunlar premium üyelik ve standart üyeliklerdir. Hiç reklam görmek istemeyen kullanıcılar premium üyeliği tercih etmektedir. Spotify standart üyeliğinde ise, müzik aralarına reklam girmekte ve bazı kullanıcı kısıtlamaları olabilmektedir.

 

Spotify reklam kaldırma işlemi sadece premium üyeliklerde geçerlidir. Onun haricinde Spotify reklamlarını kaldırmanız mümkün gözükmüyor. Kullanıcı hesabınızı tehlikeye atarak, adblock kullanmaya devam da edebilirsiniz. Bu yöntemi kullanan kullanıcıların banlanma riski bulunduğundan önerilen bir yöntem değildir.

 

Spotify Premium Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Spotify premium üyelikte, standart üyeliğe göre birçok ekstra özelliğe sahip oluyorsunuz. Spotify Premium Üyelik özelliklerinden bazıları ;

  • İstediğin parçayı çalabilirsin.
  • Çevrimdışı dinleyebilirsin.
  • Reklam kesintisi olmaz.
  • Sınırsız atlama hakkınız bulunur.
  • Yüksek kaliteli sese sahip olursunuz.

 

Spotify premium üyelik ücreti aylık 13.99 TL`dir. Bu ücret eğer öğrenciyseniz %50 indirimle 6.99 TL`ye gelir.


] }

“Spotify Reklam Kaldırma Nasıl Yapılır?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın