Tik Tok Nedir? Tik Tok Ne işe Yarar?

Artık her gün reklamlarda karşımıza Tik Tok çıkmakta özellikle, Youtube üzerinden video izlediğinizde en çok Tik Tok reklam görmekteyiz. Peki nedir bu Tik Tok ne işe yarar özellikleri nelerdir? Tik Tok hesabını nasıl silebilirsiniz? bu yazımızda size Tik Tok‘ dan bahsedeceğiz.

Tik Tok Nedir?

Geliştiricileri Çinli olan bu uygulama video oluşturup paylaştırmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sunuyor. Son dönemlerde o kadar çok kullanılmaya başlandı ki iOS üzerinden en çok indirilen uygulamalar listesinde birinci sıraya çıkmış durumda. iOS, Android ve Windows sürümü olan bir mesajlaşma servisi.

Tik Tok hem telefonunuz hemde bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tik Tok Özellikleri Nelerdir?

Grup Mesajlaşma: Tik Tok üzerinden birden fazla arkadaşınızla mesajlaşabiliyorsunuz. Bu özelliği sayesinde tek bir mesaj üzerinden çoğunlukla paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Kulüp:Tik Tok en ilginç özelliklerinden birisi Kulüp kurabilme. Kurduğunuz kulübe başka kullanıcılar katılabiliyor veya siz başka kulüplere katılabiliyorsunuz. Kulüpler üzerinden sohbet ve paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz.

Ücretsiz:Uygulama tamamen ücretsizdir. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Tik Tok üzerinden akıllı telefonlar arasından dosya transferi yapabiliyorsunuz. Windows işletim sistemi üzerinden de çalışan bir yazılıma sahip olduğundan dolayı Telefondan bilgisayara, bilgisayardan bilgisayara da paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Tik Tok Üyeliği Nasıl Silinir?

Tik Tok üyeliğiniz var sıkıldınız veya artık kullanmak istemiyorsanız telefonunuzdan kaldırdıktan sonra kişisel bilgilerinizin kalmasını istemiyorsanız aşağıda belirtilen şekilde hesabınızı silebilirsiniz.

  • Uygulamayı açın.
  • Profile Option
  • Ayarlar
  • Privacy and Settings
  • Help Center
  • My Account & Setting
  • Delete Account

 


] }

“Tik Tok Nedir? Tik Tok Ne işe Yarar?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın