Turkcell BiP Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Turkcell BiP Nedir ? Turkcell BiP ile ilgili bilmek isteyeceğiniz her şey bu yazımızda mevcuttur. Yerli ve milli olması, masa üstü sürümünün bulunması bunların hepsini bu yazımızda inceleyeceğiz.

 

Turkcell BiP Nedir ?

İnternette mesajlaşmak için kullandığımız WhatsApp tarzında bir uygulama olarak düşünebilirsiniz. Anlık olarak mesajlaşma ve sesli ve görüntülü şekilde görüşebilmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca grup kurabilir, caps yapabilir, konum gönderebilirsiniz. En önemli ve kendine has özelliği ise para transferinin yapılabiliyor olması. Bunların tamamını ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uygulamanın kullanılabilir olması için, en çok kullanılan WhatsApp`tan farklılıkları olması gerektiğini biliyoruz. Yapılan güncellemeler ile her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmakta olan Turkcell BIP, yakın zamanda ülke içerisinde daha da basitleştirilmesiyle büyük bir kitleye ulaşacak gibi gözüküyor.

 

Uygulama ile yapacağınız görüntülü konuşmaların HD kalitede olması bizim için güzel. Ayrıca uygulama ile güncel olarak haberleri de takip edebiliyorsunuz. Turkcell BiP, MSN kullanıcıların çok iyi bildiği bir özelliği daha sizlere sunuyor. Bu hepimizin hatırlayacağı titreşim özelliğidir. İçerisinde Space Blaze, Bubble Spirit ve Candy Bubble gibi bir çok mini oyun bulunmaktadır.

 

Turkcell BiP Nasıl Kullanabilirim ?

Turkcell BiP kullanmak için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bunu isterseniz “BIP yazıp 2222” mesaj atarak, gelen mesajdaki link ile yapabilirsiniz. İsterseniz telefonunuzda bulunan “AppStore” veya “Google Play” mağazalarından indirebilirsiniz.

 


] }

Yorum yapın