Twitter Zamanlanmış Tweet Paylaşımı

Günümüzde büyük bir sosyal medya platformu olan ve insanların gündemde hangi tür olayların yer aldığını görebilecekleri, geçen günlerde de tweet karakter sayısını arttırarak gündemde olan bir Twitter var.

 

Eğer yoğun gününüz var ve o gün içinde paylaşmanız gereken işlemler varsa Twitter ‘ın zamanlanmış tweet atma özelliğini kullanabilirsiniz. Ayarlamış olduğunuz saat ve dakikaya göre tweet’iniz internet bağlantınız olsun yada olsun zamanlamış olduğunuz saat ve dakikada otomatik olarak paylaşılır.

 

 

Twitter Zamanlı Tweet Paylaşımı

Yazmış olacağınız tweet sizin internet bağlantınız olmasa bile otomatik olarak ayarladığınız saat ve tarihte paylaşılacaktır. Hemde zaman ayarlı tweet atma işlemi için hiç bir üçüncü parti yazılımlara kayıt olmanıza gerek yoktur.

 

Şuanda bu yazıyı okuyor iseniz Tweet atarken ne yazık ki böyle bir ayar yok göremiyoruz diyebilirsiniz. Fakat Twitter bir subdomain oluşturarak ve bilen kullanıcıların buraya girerek zamanlanmış tweet atma isteklerine bir çözüm bulmuştur. Bu sayede otomatik tweet atma programları gibi programlara doğan ihtiyaç ortadan kalkmıştır.

 

https://tweetdeck.twitter.com/

 

Yukarıda ki vermiş olduğum eklentinin içinde yer alan linke tıkladıktan sonrasında eğer tarayıcınızda Twitter açık ise otomatik olarak giriş yaptığını göreceksiniz. Twitter ‘ın bu ek alan adında geliştirmiş olduğu sistem sayesinde artık istenilen saatte otomatik tweet atma işinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bu sayede üçüncü parti yazılımlara kayıt olmadan ve Twitter hesabınızın çalınma riski olmadan güvenli bir şekilde Twitter ‘ın geliştirmiş olduğu bu hizmeti kullanabilirsiniz.


] }

“Twitter Zamanlanmış Tweet Paylaşımı” üzerine 18 yorum

Yorum yapın