Xiaomi Mi Band 4 Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi Band 4, çıktığı ilk günden bu yana gerçekten en çok ilgi gören ve fiyat performans açısından kullanıcı memnun eden bir akıllı saat modelidir. Kullanıcı yorumlarını incelediğimizde, neredeyse %90`ın üzerinde bir müşteri memnuniyeti görebiliyoruz. Bu da gün geçtikte daha çok tercih edilmesine sebep oluyor diyebiliriz.

Mi Band 4 akıllı saatinizi kullanırken ufak tefek sorunlarla karşılaşabilmeniz, her teknolojik cihazda olduğu gibi bu cihazda da mümkün. Yazılımsal problemlerle karşılaştığınızda ve bu sorununuzu çözemediğiniz zaman yapılacak pek bir şey yok gibi gözükebilir. Ancak yapılacak bir şey her zaman bulunur.

Yazılımsal bir sorunla karşılaştığınızda, Xiaomi Mi Band 4 sıfırlama işlemini yaparak, cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Bu da cihazınızın ilk gün ki performansına erişmesini sağlayacak en kısa yollardan birisidir. Sizlere bu yazımızda, Xiaomi Mi Band 4 format atma işleminin nasıl yapılacağıyla ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

 

[infobox color=”#dd3333″]XIAOMI Mi Band 4 Sıfırlama Nasıl Yapılır?[/infobox]

Aşağıdaki adımları takip ederek, Mi Band 4 akıllı saat fabrika ayarlarına döndürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • İlk olarak, ana ekrana gelmeniz gerekiyor. Bunun için “Dokunma Duyarlı” düğmeye basmanız gerekmektedir.
  • Ekranda “Daha Fazla” seçeneğini görene kadar sayfayı aşağıya doğru kaydırın.
  • Ardından, “Fabrika Ayarlarına Sıfırla” seçeneğini seçin ve “Dokunma Duyarlı” düğmeye sıfırlama başlayana kadar birkaç saniye basılı tutun.

Yapmanız gerekenlerin hepsi bu kadar. Artık sıfırlanmış olan akıllı saatinizi, yazılımsal hatalar giderilmiş şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.


] }

“Xiaomi Mi Band 4 Sıfırlama Nasıl Yapılır?” üzerine bir yorum

Yorum yapın