5 En Popüler Alman Arkadaşlık Sitesi ve Uygulaması

Almanya’da en popüler arkadaşlık sitelerini sizler için derledik. Aşağıdaki 5 alman arkadaşlık sitesi ve uygulaması sayesinde evinizden rahatça yeni arkadaşlar edinebilir hatta bazılarıyla uzun süreli dostluklar yaşayabilirsiniz. Alman arkadaşlık uygulamaları aracılığıyla duygusal ilişkiler de oldukça yaygın.

TINDER

tinder webdunya
tinder app

Tinder şu anda dünyada en çok kullanılan arkadaşlık uygulamasıdır. En fazla kişiyle bağ kurabilmek için yaygın olarak kulanılan Tinder ile başlangıç yapabilirsiniz. Bunun için Tinder uygulamasını cep telefonunuza yüklemeniz ve Facebook hesabınızla eşleştirmeniz yeterli. Tinder, profilinizi düzenlemek için Facebook hesabınızdan faydalanacak.

Kayıt olduktan sonra sizin oturduğunuz yerin yakınında bulunan diğer bekar Tinder kullanıcılarının profillerini görebilirsiniz. Profiline baktığınız kişiden etkilendiyseniz beğenebilirsiniz. Siz beğendikten sonra kişiye bildirim gidecektir. Ve eğer beğendiğiniz kişi de sizi beğenirse mesajlaşmaya başlayabileceksiniz. Her şey yolunda giderse, dışarda buluşabilir hatta romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Tinder sayesinde romantik ilişki yaşayan kişi sayısı oldukça fazladır.

PARSİP

parship
parship

Parship.de, Almanya’da çoğu kişinin kullandığı popüler bir arkadaşlık sitesidir. Birbirine uygun bekarları eşleştirmede çok yüksek başarı oranına sahiptir. Bunu da üyelerinin kişilik özelliklerini kullanarak onlar için en uygun kişileri eşleştirmesine borçludur.

Parship.de’de hesap oluşturmak ücretsizdir. Kendinize air temel bilgileri ve iletişim bilgilerinizi paylaşmanız istenecektir. Sonrasında ilgi alanlarınızı ve karakter yapınızı belirlemek için sizden çeşitli anketleri doldurmanızı isteyecektir. Bu anketler sayesinde Parship sizi en uygun adayla eşleştirecek. Ücretsiz seçeneği olduğu gibi Parship.de sitesinde premium üyelik seçeneği de mevcuttur.

FINYA Alman Arkadaşlık Sitesi

finya
finya

Finya.de, Almanya, İsviçre ve Avusturya’da yaşayan yani ortak dili Almanca olan insanlar için epey yaygın bir arkadaşlık sitesidir. Site hayata geçtikten 20 sene sonra 1 milyon kullanıcıya ulaştı. Yani bu site üzerinden bir sürü kişiye ulaşabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Üstelik Finya’nın bütün özellikleri ücretsizdir.

Hesap oluştururken adınızı, cinsiyetinizi, profil fotoğrafınızı ve iletişim bilgilerinizi vermeniz istenir. Bu kadar bilgiyle bile arkadaş eşleştirmesi yapılmaktadır. Tabi isterseniz anket doldurarak daha iyi eşleşme sağlanmasına imkan verebilirsiniz. Bu anket sayesinde site sizin yapınızı daha iyi analiz edecek ve sizin için en uygun arkadaşı karşınıza çıkaracaktır.

EDARLING

edarling
edarling

Alman arkadaşlık siteleri içinde en popülerlerinden biri de Edarling.de ‘dir. Listemizdeki diğer sitelerden farklı olarak burası sadece ücretli üyeliklere açık bir sitedir. Premium arkadaşlık sitesi olduğu için EDarling sayesinde eşleştiğiniz kişilerin fake (sahte) profilli olma ihtimali çok düşüktür. Bu sayede sahte kişilerle ve hatta dolandırıcılarla uğraşmadan gerçek kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.

Edarling.de arkadaşlık sitesi olarak ciddi bir sitedir. Hesap oluşturma işlemi neredeyse 1 saat sürmektedir. Sizden kendiniz hakkınızda bir sürü bilgi talep eder. Bu sebeple kaydolurken sabırlı olmanız gerekmektedir. Merak etmeyin, meyveleriniz toplayacaksınız.

LOVESCOUT24 Alman Arkadaşlık Sitesi

lovescout24
lovescout24

Almanya’nın en büyük 2. arkadaşlık sitesi Lovescout24.de, 1 milyondan fazla Alman üyeye ve 6 milyon Alman olmayan üyeye sahiptir. Bu site sadece Avrupa’da yaşayan üyeleri kabul eder. Bütün site Almanca’dır ve başka dil seçeneği yoktur.

Lovescout.de ‘da bir hesap oluştururken yaşınızı, isminizi ve yaşadığınız yerin bilgilerini vermeniz istenir. Sonrasında hobileriniz, arkadaş adayında bulmak istediğiniz özellikler gibi bilgileri girmeniz istenir. Kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra aynı diğer sitelerde olduğu gibi potansiyel arkadaş adayınızı aramaya başlayabilirsiniz. Lovescout24 ücretsiz üyeliğe izin verdiği gibi bir çok ekstra özelliği de barındıran premium üyelik seçeneğini de sunar. Premium bir hesapla sınırsız arama yapabilir, sınırsız mesaj gönderebilir ve profilinizi aramalarda üst sıralara çıkarabilirsiniz. Bu sayede daha çok insana erişebilirsiniz.


] }

“5 En Popüler Alman Arkadaşlık Sitesi ve Uygulaması” üzerine 3 yorum

  1. Tinder çok bozuldu ilk çıktığı gibi değil. Eğer almanyada yaşıyorsanız parship ve finya’yı öneririm. Alman arkadaşlık siteleri içinde en iyisi bunlar. Yazı için teşekkürler almanyada yaşayıp sevgili arayanlar dediğim uygulamalara baksın. Almancı rasim

    Cevapla

Yorum yapın