Android Cihazlar İçin En İyi Veri Kurtarma Programları

Andoris cihazlarda veri kurtarma programları sayesinde kullanıcıların fotoğraf, belge ve dosyaları kurtarılabilir. Kullanıcılar verilerini isteyerek veya istemeyerek cihazlarından kaldırdığında, belge, fotoğraf veya dosyalarını geri getirmek adına bir takım uygulamalardan yardım almaktadır. Bu uygulamaların bazıları ücretsiz bazıları ise uygulama içi ücretlendirmeye tabi tutularak en iyi hizmeti vermektedir. Veri kurtarma programlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Recuva Veri Kurtarma Uygulaması,
  • Jihosoft Android Telefon Kurtarma Uygulaması,
  • MyJad Android Veri Kurtarma Uygulaması,
  • Aiseesoft Android Veri Kurtarma Uygulaması,
  • Tenorshare Android Veri Kurtarma Uygulaması olarak sıralanabilir.

Recuva Android Veri Kurtarma Uygulaması

recuva android

Recuva Android veri kurtarma uygulaması kaybolan fotoğraf, video, ses veya uygulamaları geri kazanmak adına kurgulanmış bir Android veri kurtarma uygulamasıdır. Uygulama sayesinde cihazlarda yaşanan kayıplar basit ve anlaşılır menü üzerindeki eylemler ile geri getirilebilir. Veri kurtarma yazılımı sayesinde yanlışlıkla silinen belgeler geri getirilebilir. Cihazlara indirilen program kısa süre içerisinde basit adımlar ile silinen veya kaybolan verileri geri getirmektedir.

Jihosoft Android Telefon Kurtarma Uygulaması

Jihosoft Android telefon kurtarma uygulaması sayesinde kullanıcılar bozuk, kayıp veya silinen dosya, fotoğraf, uygulama, video ve ses kayıtlarını rahatlıkla cihazlarına geri indirebilir. Uygulama birçok kullanıcı tarafından indirilerek güvenle kullanılmaktadır. Uygulamada bulunan basit arayüz sayesinde kurtarma adımları hem harici bellek üzerinden hem de sabit sürücü üzerinden yapılmaktadır. Kullanıcılara hızlı tarama özelliği sunan uygulama verileri güvenli bir şekilde geri getirir.

Android cihazlar için en iyi müzik indirme programları bilgilerine de bakabilirsiniz.

MyJad Android Veri Kurtarma Uygulaması

MyJad Android veri kurtarma uygulaması ile kullanıcılar silinen veya bozuk olan belge veya dosyalarını geri kazanabilir. Kullanıcılar uygulamayı Google Play üzerinden indirerek kolay adımlar ile eylemlerini gerçekleştirebilir. Veri kurtarma programları arasında en çok bilineni ve en çok tercih edileni olan MyJad uygulaması kolay arayüzü sayesinde kullanıcılara basit işlemler sunarak silinmiş verileri kolay bir şekilde kurtarmaktadır.

Aiseesoft Android Veri Kurtarma Uygulaması

aiseesoft android

Aiseesoft Android veri kurtarma uygulaması birçok kullanıcı tarafından güvenle kullanılan veri kurtarma uygulamalarından biridir. Uygulama kullanıcı dostu arayüzü ve basit menüsü sayesinde tüm kullanıcı tiplerinin kolayca erişimine imkân tanımaktadır. Uygulama ile silinen veya kaybolan fotoğraf, video, ses veya oyunlar geri getirilebilir. Uygulama birden fazla Android cihazlar kullanılarak veri kurtarma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Uygulama sayesinde geri getirilen belgeler sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam edilebilir.

Tenorshare Android Veri Kurtarma Uygulaması

Tenorshare Android veri kurtarma uygulaması kullanıcıların bozuk, silinmiş veya kaybolan fotoğraf, video, belge veya uygulamalarını basit eylemler ile geri getirerek hızlı işlem yapma yeteneğine sahiptir. Otomatik olarak kurtulan dosyalar eskisi gibi kullanılmaya devam edilebilir. Uygulama Android cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışarak tüm verileri kurtarır ve cihazın tümünü hızlı bir şekilde tarayarak işlem kolaylığı sağlar.


] }

Yorum yapın