Kapat
Instagram Hikaye İndirme
Genel 7.812 0

Başkasının Instagram Hikaye Videolarını İndirme

Instagram popülerliğini arttırmaya devam ettikçe, biz de yeni gelen özellikler hakkında bilgi sahibi olmak için daha çok araştırma yapmak zorunda kalıyoruz.

 

Instagram hikâyeleri, Instagram`da çokça zaman geçirdiğimiz bir özellik olsa gerek. Peki, takip ettiğimiz veya etmediğimiz kişilerin başkasının instagram hikaye videolarını indirme olanağınızın olduğunu biliyor musunuz?

 

Instagram`da hikaye videolarını indirmek için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

 

Bilgisayardan Instagram Hikaye Videoları İndirme

 

İlk olarak buraya tıklayınız.

 

Açılan ekranda “Chrome IG Story” eklentisini “Chrome`a Ekle” tıklayarak kurulumunu yapıyoruz. Chromea Ekle - Başkasının Instagram Hikaye Videolarını İndirme 

Ekleme işlemi tamamlandıktan sonra, Chrome`da adres çubuğunuzun yanında Instagram ikonun eklendiğini göreceksiniz.

Chrome IG Story - Başkasının Instagram Hikaye Videolarını İndirme

 

Eklenen ikona tıklıyoruz. Burada karşımıza çıkan listeden, indirmek istediğimiz hikâyeye sahip kişiyi seçip, aşağıdaki resimde işaretlediğimiz indirme ikonuna tıklıyoruz.

ndirme İkonu - Başkasının Instagram Hikaye Videolarını İndirme

 

Videomuz artık izlenmeye hazır.

 

Programsız Instagram Hikaye Videoları İndirme

Başkalarının instagram hikaye videolarını indirmesini programa ihtiyacımız olmadan da yapabilmemiz mümkün. Bunun için öncelikle  storiesig.com sitesine giriyoruz. Sitede hikayesini indirmek istediğimiz kişinin kullanıcı adını yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz. O an yayında olan hikayesini getiriyor. Daha sonra yapmamız gereken tek şey Download (İndir)`e tıklamak. En güvenilir ve basit yöntem bize göre programsız olan yöntemdir.

 

Telefonla Instagram Hikaye Videoları İndirme

Android ve IOS işletim sistemine sahip telefonlarınız ile başkasının instagram hikaye videolarını indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, kullanmış olduğunuz telefonunuz android ise Story Saver for Instagram programını indirerek telefonumuza kurmamız yeterli olacaktır.

 

Eğer telefonunuz IOS işletim sistemine aitse, Best Repost App For Instagram programını marketinizden indirmeniz gerekecektir. Programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. How To Use ekranından ne yapmanız gerektiği size anlatılan basit bir programdır.

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir