Başkasının Instagram Hikaye Videolarını İndirme

Instagram popülerliğini arttırmaya devam ettikçe, biz de yeni gelen özellikler hakkında bilgi sahibi olmak için daha çok araştırma yapmak zorunda kalıyoruz.

 

Instagram hikâyeleri, Instagram`da çokça zaman geçirdiğimiz bir özellik olsa gerek. Peki, takip ettiğimiz veya etmediğimiz kişilerin başkasının instagram hikaye videolarını indirme olanağınızın olduğunu biliyor musunuz?

 

Instagram`da hikaye videolarını indirmek için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

 

[infobox color=”#dd3333″]Bilgisayardan Instagram Hikaye Videoları İndirme [/infobox]

 

[vurgu color=”#43e856″]İlk olarak buraya tıklayınız.[/vurgu]

 

Açılan ekranda “Chrome IG Story” eklentisini “Chrome`a Ekle” tıklayarak kurulumunu yapıyoruz.  

Ekleme işlemi tamamlandıktan sonra, Chrome`da adres çubuğunuzun yanında Instagram ikonun eklendiğini göreceksiniz.

 

Eklenen ikona tıklıyoruz. Burada karşımıza çıkan listeden, indirmek istediğimiz hikâyeye sahip kişiyi seçip, aşağıdaki resimde işaretlediğimiz indirme ikonuna tıklıyoruz.

 

Videomuz artık izlenmeye hazır.

 

[infobox color=”#dd3333″]Programsız Instagram Hikaye Videoları İndirme [/infobox]

Başkalarının instagram hikaye videolarını indirmesini programa ihtiyacımız olmadan da yapabilmemiz mümkün. Bunun için öncelikle  storiesig.com sitesine giriyoruz. Sitede hikayesini indirmek istediğimiz kişinin kullanıcı adını yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz. O an yayında olan hikayesini getiriyor. Daha sonra yapmamız gereken tek şey Download (İndir)`e tıklamak. En güvenilir ve basit yöntem bize göre programsız olan yöntemdir.

 

[infobox color=”#dd3333″] Telefonla Instagram Hikaye Videoları İndirme [/infobox]

Android ve IOS işletim sistemine sahip telefonlarınız ile başkasının instagram hikaye videolarını indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, kullanmış olduğunuz telefonunuz android ise [vurgu color=”#43e856″]Story Saver for Instagram[/vurgu] programını indirerek telefonumuza kurmamız yeterli olacaktır.

 

Eğer telefonunuz IOS işletim sistemine aitse, [vurgu color=”#43e856″]Best Repost App For Instagram[/vurgu] programını marketinizden indirmeniz gerekecektir. Programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. How To Use ekranından ne yapmanız gerektiği size anlatılan basit bir programdır.

 

 

 


] }

Yorum yapın