Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Girilir?

Dev sosyal medya platformlarından biri olan Instagram günümüzde herkes tarafından sıklıkla kullanılıyor. Kullanıcılar tarafından paylaşılan içerikler fotoğraf ve videolardan oluşuyor. Yani durum Twitter ve Facebook gibi değil. Biliyorsunuz ki Facebook ve Twitter’da daha çok durum niteliğinde paylaşımlar yapılıyor fakat Instagram’ da böyle bir özellik yok. Peki Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Girilir ?

 

Instagram’ın bir diğer özelliğini Facebook üzerinden kıyaslayacak olursak eğer, Facebook’ a erişim bilgisayar ve mobil cihazlardan kullanılıyor. Fakat Instagram da maalesef böyle değil. Bilgisayar üzerinden fotoğraf yüklemek, video yüklemek kısaca paylaşım yapmak mümkün değil. Sadece haber akışını takip edebiliyorsunuz. Takip ettiğiniz kullanıcıların hikayelerini dahi göz atamıyorsunuz.

 

Bu gün ki yazımızda sizlere bilgisayar üzerinden nasıl Instagram’a girilir bundan bahsedeceğiz. Öncelikle şunu belirtelim ki bilgisayarınıza bir program yüklemelisiniz ve programın hangi yazılımcılar tarafından geliştirildiği hakkında bir bilgi mevcut değil ama sizlere şunu söyleyebiliriz ki programlar bizzat bizler tarafından test edildi ve güvenilir. Bunun için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

Gramblr ile Bilgisayardan Instagram ‘a Giriş Yapın

Programın adı “GRAMBLR”. Gramblr uygulamasını aşağıda vermiş olduğum linkten indirme sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Bağlantıya tıklayarak dilerseniz programa dair açıklama ve ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz. Kurulumu oldukça basit ama bir ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Programın sizden istediği, mail adresiniz ile programa kayıt olmak sonrasında kayıt olduğunuz bilgiler ile giriş yapıp daha sonrasında yine program üzerinden Instagram hesabınıza giriş yaparak devam etmek. Toplamda 3 aşama ile sistem çalışıyor;

 

  •  Programa üye olmanız.
  • Programa üye olduğunuz giriş bilgileriniz ile giriş yapmanız.
  •  Instagram hesabınıza program üzerinden giriş yapmanız.

 

Gramblr İndir me sitesine gitmek için üzerine tıklayın

 

Sonrasında ise bilgisayar üzerinden rahatlıkla fotoğraf, video paylaşabilirsiniz. Eğer bu programı değilde Windows’ un kendi marketinde yer alan Instagram uygulamasını indirecek olsaydınız Anasayfa ve Keşfetten başka bir yerde ne yazık ki dolaşabilme imkanımız olamayacak idi. Bu yüzden Gramblr bize Instagram hesabımıza fotoğraf atmamız için olanak sağlar.

 


] }

“Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Girilir?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın