Bir Başkasının WhatsApp Durumunu İndirme

2017 yılı, mecazi anlamda olduğu kadar tam anlamıyla öyküler yılıydı. Facebook, Whatsapp ve Instagram gibi tüm önemli sosyal medya platformları, uygulamaları “Story” özelliğine sahip olmaya karar verdiler. Bir başkasının Whatsapp durumunu indirme konusu da haliyle merak edilen bir konu haline geldi.

 

Bu yeni özellik, sosyal medya platformlarını bir fırtına ile aldı ve insanlar daha sonra daha fazla şey yayınlamaya başladı. Bu özellik eklendiğinden beri bir yıl geçti ve insanlar hala üzerinde çılgınlık yaşıyor. Whatsapp, her gün en az binlerce kişinin bir video biçiminde olduğu milyondan fazla hikaye görüyor. Birinin hikayesi hakkında bir videoyu gerçekten beğendiğinizde ne yapmalısınız? Daha fazla paylaşmak için indirmeniz gerekecek, değil mi? Şu anda zor göründüğünü biliyoruz ama gerçekten değil. Başka birinin Whatsapp Durumu’ndan nasıl video indirileceği aşağıda açıklanmıştır:

 

 

1. Gizli Whatsapp Durum Klasörü

Evet, bu durumlar artık telefonunuzda ve doğru! Arkadaşınızın Whatsapp hikayesini tıkladığınızda, telefonunuzda otomatik olarak indirilen .statuses adlı gizli klasörde indirilir. .Statuses klasörü, telif hakkı sorunlarından kaçınmak için Whatsapp durum görüntülerini galeriye kaydetmenizi engellemek için gizli tutulur. Whatsapp durumunu veya başkalarının videolarını kopyalamak için klasörü göstermeniz gerekecektir. Android Marshmallow / Nougat cihazının veya jailbreak iOS iDevice’nin köklenmesine gerek yoktur. Bu yöntemi kullanarak Whatsapp durum resimlerini / fotoğraflarını galeriye kolayca indirebilirsiniz.

 

 

2. Üçüncü Taraf Uygulamalar

Bugün Whatsapp durum hikayelerini kolayca indirmek için çok sayıda uygulama mevcut. Bu uygulamalar Whatsapp tarafından yapılmadı kullanımı çok kolay ve bu videoları kaydetmeniz de size yardımcı olacaktır. Bunu kolaylaştıran en popüler uygulama, What Whatsapp için Hikaye Tasarrufu ’apk. Bu uygulama ücretsizdir ve Google Playstore ‘da kullanılabilir. Telefonunuza yükledikten sonra, uygulamanın kendini otomatik olarak Whatsapp hesabınızla bağladığını görebileceksiniz ve böylece işiniz kolaylaşacaktır. Tek yapmanız gereken ‘Son Hikayeler’i tıklayın ve ardından indirmek istediğiniz hikayeyi tıklayın. Ardından, uygulamanın sağ üst köşesindeki indirmeyi tıklayın.

 

Videoyu yalnızca paylaşan kişinin iznini aldıktan sonra indirmeyi unutmayın, aksi takdirde telif hakkı sorunlarına yol açabilir ve dava açabilirsiniz. Umarım bu makale şimdi Whatsapp durum hikayelerini kolayca indirmenize yardımcı olur!


] }

Yorum yapın