Bilgisayarda Android Uygulamaları Çalıştırmak

BlueStacks, bilgisayarınızda Android işletim sistemindeki programları çalıştırmanızı olanak sağlayan bir uygulamadır. Android işletim sistemi için yazılmış olan oyun ve programlar BlueStacks  bilgisayarınızda çalıştırılabilir.

 

BlueStacks App Player olarak adlandırlan yazılım Bluestacks şirketi tarafından geliştirilmiştir. Yaygın olarak BlueStacks App Player  kısaca BlueStacks olarak adlandırılır.

 

BlueStacks vasıtası ile Android cihazlarda oynadığınız favori oyunları veya favori programları bilgisayarınızda, tam ekran olarak kullanabilirsiniz. Candy Crush Saga, Kik Messenger, Temple Run 2 gibi popüler android uygulamaları BlueStacks üzerinde sorunsuzca bilgisayarda çalışır.

 

BlueStacks  bir anlamda bilgisayarınızı sanal android cihaza çevirmektedir.  BlueStacks  çalışması normal bir program gibidir. İşletim sisteminin altında çalışır. Format ve yeniden yükleme gibi işlemlere ihtiyaç duymaz.

 

Ama bana kalırsa Virtual Box‘a (Virtual Box incelemesine gitmek için tıklayabilirsiniz) kurmuş olduğumuz androidin daha sağlam bir yapısı var çünkü direk android tableti elinize almış keyfinizi yaşıyorsunuz. Her ne kadar bilgisayarın mouse ve klavyesiye kontrol etmiş olsanız bile.

 

BlueStacks İndir ‘mek için tıklayınız.


] }

“Bilgisayarda Android Uygulamaları Çalıştırmak” üzerine 3 yorum

  1. Bluestack v2’ye bir türlü root atamadım, hazır rootlu olanları var ama uğraşmakta istemedim. Nox player var ayarlarından rahatlıkla root seçeneğini seçip kolayca root atılabiliyor.

    Cevapla

Yorum yapın