Dailymotion Hesabı Nasıl Silinir ?

2004 yılında Fransa ‘da kurulan bir video barındırma sitesi olan Dailymotion 15 Mart 2005 ‘te yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede popülerlik kazanan bu video barındırma sitesi her ne kadar popülerliğini korusa da sürekli olarak YouTube ‘un gölgesi altında kalmıştır.

 

Günümüzde en çok kullanılan platformların başında YouTube gelmektedir. Durum böyle olunca eğer daha önceleri açmış olduğunuz bir Dailymotion hesabı var ise Dailymotion hesap silme işlemine geçip boş yere o platformda duran hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

 

 

Dailymotion Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Gerek kullanıcı kitlesi olsun gerekse diğer etkenler olarak olsun YouTube video barındırma platformunda kullanıcı kitlesi edinme şansınız daha yüksek sayıda kitlelere ulaşabilme imkanız daha fazladır. Durum böyle olunca da internette olan bir çok farklı platformda ki hesaplarınızı yavaş yavaş silmek isteyebilirsiniz. Dailymotion hesabınızı da kalıcı olarak silmek istiyor iseniz aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz :

 

  • Öncelikle Dailymotion internet sitesine girip giriş yapın.
  • Ardından giriş yaptıktan sonrasında “Ayarlar” kısmına tıklayın.
  • Daha sonrasında o kısımdan “Hesabı Sil” kısmına tıklayın.
  • Delete My Account” kısmına tıklayın.
  • En sonunda ise “Delete account confirmation” sayfasından şifrenizi girmenizi isteyecektir.

 

Bu sayede artık Dailymotion hesabını silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemden sonrasında ise Dailymotion hesabınızdan yüklemiş olduğunuz videolar, kaydettiğiniz oynatma listeleri dahil tüm bilgileriniz silinecektir.

 

Eğer Dailymotion hesabınızı Facebook, Twitter ile kayıt ettiyseniz bunun için ise bu hesaplarınızda yer alan uygulamalar kısmından erişim isteğini kaldırmanız yeterli olacaktır.


] }

Yorum yapın