2020 En İyi Android Futbol Oyunları Listesi 9 Öneri

Android futbol oyunları, erkek kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görüyor. En iyi Android futbol oyunları listesine 2020 yılı itibariyle yeni yapımlar katıldı. Adeta bağımlık yaratacak milyonlarca kullanıcıya ulaşmış futbol temalı oyunları listesini sizler için hazırladık. Bu oyunları inceleyerek size en cazip gelen ücretli ya da ücretsiz oyunu indirebilir, keyifli saatler geçirebilirsiniz.

FM 2020 Mobil

android futbol oyunu

Futbol menajerlik oyunlarının efsanesi haline gelen FM serisinin mobil versiyonu da son birkaç yıldır firma tarafından yayınlanıyor. Android futbol menajerlik oyunları listesinde en çok tercih edilen FM 2020 Mobil’i deneyebilirsiniz.

Flick Shoot 2

İlk serisinin ardından ikinci oyunu da yayınlanan Flick Shoot, oldukça eğlenceli bir futbol oyunu. MabileCraft firması tarafından geliştirilen oyun, frikik kullanma üzerine kurulu bir yapıya sahip.

İNCELEYEBİLİRSİNİZ: Android Yetişkin Oyunları Listesi

Final Kick

Penaltı ve frikik atmak isteyenler için iki seçeneği de sunan oyun, online olarak rakiplerle karşılaşmanızı sağlayacak. Dünya üzerindeki birçok kullanıcıyla kıyasıya bir yarışa gireceğiniz oyunu mutlaka denemelisiniz.

Perfect Kick

Sadece penaltı atmak isteyenler için Android en iyi penaltı oyunları içerisinde yer alan Perfect Kick iyi bir seçenek olabilir.

Dream League Soccer 2020

mobil futbol oyunu

Doğrudan bir takım kurarak 11 kişilik kadroyla yeteneklerinizi sergilemek istiyorsanız Deram League önemli bir seçenek olabilir. Fifa ve PES serilerine önemli bir alternatif olan oyun, oldukça kaliteli görüntü kalitesine sahip.

Fifa 2020 Mobile

Futbol oyunlarının efsane serisi olan Fifa, 2020 yılı için mobile versiyonunu da çıkardı. Kaliteli grafiklere sahip oyun, oldukça kolay bir kullanıma sahip. Dünya çapında birçok insanla online olarak karşılaşabileceğiniz oyunda güzel bir kariyere sahip olabilirsiniz.

Kafa Topu 2

Oldukça farklı yapıya sahip Android futbol oyunu olan Kafa Topu, online eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yapıt. Online gerçek rakiplerle mücadele edebileceğiniz oyunda Ercan Taner spikerlik yapıyor.

PES 2020

KONAMİ’nin yıllardır vazgeçilmeyen oyunu olan PES serisi mobil versiyonu da oldukça kaliteli grafiğe sahip. Geçtiğimiz yıllarda eleştiri alan PES mobil versiyonlarını firma bu yıl oldukça geliştirmiş. Kolay kontrollere sahip oyunda kariyer başlatarak uzun eğlenceli bir sürece adım atabilirsiniz.

Rumble Stars

En iyi Android futbol oyunları içerisinde farklı bir seçenek arıyorsanız oldukça ilginç özelliklere sahip Rumble Stars’ı tercih edebilirsiniz. Fantastik bir deneyim sunan oyunda oldukça kaliteli grafikler kullanılmış. Online rakiplerle mücadele edebileceğiniz oyunda farklı yetenekler ve hayvan karakterler yer alıyor.

Listede sıraladığımız oyunlar, Android kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen mobil futbol oyunu önerileri içerisinde yer alıyor. Oyun özellikleri Android hesabınızdan inceleyerek ve yorumlara bakarak istediğiniz ücretli ya da ücretsiz mobil futbol oyunu tercihini yapabilirsiniz.


] }

“2020 En İyi Android Futbol Oyunları Listesi 9 Öneri” üzerine 6 yorum

  1. Pes 2020 android’e de mi gelmiş. Ahh ah eskiden ne oynardık lise yıllarında pes 4 vardı playstation oyunu. Şimdi android oyunu olmuş 🙂 her şey küçüldü. Futbol oyunları içinde pes’i tek geçerim

    Cevapla

Yorum yapın