En İyi Link Kısaltarak Para Kazanmak

İsminden’de anlaşabileceği şekilde her hangi bir linki kısaltarak bu linke tıklandığında reklam gösterip sonrasında link kısaltılan siteye yönlendiren sisteme Link Kısaltarak Para Kazanmak denir.  İlerleyen satırlarım da sizleri sistemin nasıl çalıştığı ve en iyi hangi site kazandırır konusunda bilgilendirmelerin beklediğini de buradan belirtmek isterim.

 

 

En İyi Kazandıran Link Kısaltma Sitesi Hangisidir ?

Herkes için geçerli olan ve akla gelen ilk düşünce firmanın güvenli olup, fazla bir gelir elde etmemizi sağlamasıdır ?. Sitemizin yayına girdiğinden itibaren kullanılan Tür link kısaltma firmasın da hiç bir sorunla bugüne kadar karşılaşmış bulunmaktayız. Bu yüzden sizlerle paylaşma ihtiyacı duyuyorum.

 

Webdunya.com ‘un kullanmış olduğu “Link Kısaltma” sitesini söylemeden önce değinecek olduğum bir husus daha vardır ki  buda yabancı siteler üye olduğunuz zaman kazancınızın çok olmaması manası gelir ?. Çünkü her zaman yurt dışı reklam gösterimlerinden kazanılan para çok az olur. Yazılan değerlerle genellikle kazanılan paralar aynı derecede olmaz. Bu yüzden “Türk Link Kısaltma Sitesini” tercih ediyoruz.

 

 

Ne Kadar Kazanırsınız ?

Bu yazıyı paylaştığım zamanla sizin okudunuz zaman bir olur mu bilemem ama eğer üye olursanız sürekli olarak bin başına geliri takip edebilirsiniz.  Sitenin paylaşmış olduğu güncel bin başına geliri sizlerle paylaşmak istiyorum. En aşağıda vermiş olduğum linkten kendinizde kazanç oranlarını sürekli takip edebilirsiniz.

 

26.11.2016 tarihi ile Türkiye gösterimler Masaüstü 15 Türk Lirası, Mobil 18,75 Türk Lirası ‘dır.

 

Yukarı da bahsetmiş olduğum konuyu burada da aynı şekilde görebilirsiniz. Kısaltmış olduğunuz linki eğer başka bir ülkelerden gösterimi çok ise bu şekilde fiyatlandırmaya tabi olduğunu görebilirsiniz. Bin başına gelirin oldukça düşük olduğu konusu da aşikar Her reklam veren kurum, kuruluş, ya da kişi kendi ülkesine daime en yüksek fiyatı verir. Başka ülkede gösterimler neredeyse hiç bir işine yaramaz. Fakat firmaya ne kadar çok yurt dışından talep gelir ise o kadar çok yurt dışı gösterimlerinin fiyatları da o oranla artabilir.

 

Sistemi ne yönde kullanmak tamamen size kalmış bir şey. İstediğiniz şekilde linklerini paylaştıktan sonra ister yurt içi isterse yurt dışı sitelerde, mailler ile, sosyal medyada paylaşın tıklamalar analiz edilerek ve hangi konumdan tıklanıldığı belirlenerek para kazanırsınız ?.

 

 

Sistem Nasıl Çalışır ?

Üye girişi yaptıktan sonra karşınıza gelen bölümden istediğiniz link yapıştırarak kısalt tuşuna basıp kısaltabilirsiniz. Sistem size otomatik olarak kısa bir link oluşturup verecektir. Kısaltılan linki oradan kopyalayıp istediğiniz her hangi bir platformda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

 

Ayrıca sistem’de her kısaltmış olduğunuz linki gösteren ve bu linklere kaç kişinin tıkladığını gösteren bir panel mevcuttur.

 

Kısaltmış olduğunuz linklere her tıklayan kişi için sistem hesabınıza tıklanan sayıyla orantılı olarak belirli bir miktar kesinleşmiş ücret yatırmaktadır. Kısaltmış olduğunuz linklere ne kadar çok kişi tıklar ise o kadar çok para kazanabilirsiniz.

 

Alt ödeme limiti 10.00 TL ‘dir. Bu limiti geçtiğinde belirli ödeme periyotları içinde bir seferde Paypal hesabınıza paranız yatırılır.

 

Adını Sır Gibi Sıkladığım Link Kısaltma Sitesi 

Bu kadar yazıyı okuduktan sonra ve göstermiş olduğum ücretler karşısında söz konusu bahsettiğim siteyi merakla beklediğinizi varsayıyorum. Buyurun tıklayınız ve üye olunuz efendim bol kazançlar dilerim ☺. Soru ve görüşlerinizi bekliyorum. Sistemden ödeme almış bulunmaktayım.


] }

“En İyi Link Kısaltarak Para Kazanmak” üzerine 3 yorum

  1. Link kısaltarak para kazanmayı herkese öneriyorum. Sistemi ve kazanç değerlerini ise bu kadar açık ve net bir şekilde paylaştığınız için teşekkürlerimi sunarım efendim iyi çalışmalar.

    Cevapla

Yorum yapın