En İyi Silahlı Oyun Tavsiyesi 2020

En iyi silahlı oyunlar aşağıda belirtilmiştir. Oyunların kendi aralarında ayrıştırıcı özellikleri bulunmakla birlikte, geliştiricileri de farklıdır.

  • Destiny 2,
  • Red Dead Redemption 2,
  • Hunt: Showdown,
  • Disco Elysium,
  • Apex Legends,
  • PubG Mobile,
  • Sniper 3D Assassin,
  • Cover Fire,
  • Gun Master,
  • Battlefield 2142.

Destiny 2 Özellikleri Neler?

destiny 2
destiny 2

Destiny 2 mobiliteyi, tepkisel kontrollerini, Halo serisinin bilimkurgu unsurlarını ve Borderlands türü oyunlardaki sonsuz tekrarlanabilirliliği birleştiren bir FPS oyunudur. Oyun Steam’den ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Fakat extra içerikler için para ödenmesi gerekmektedir.

Red Dead Redemption 2 Özellikleri Neler?

Red Dead Redemption 2 RDR2, yeni mekanikler ve sürprizleri de beraberinde getirmektedir. Van der Linde çetesinin iddialı ve hareketli hikayesi, birçok açık dünya oyununun yönetemediği biçimde ustalıkla işlenmektedir. Oyun ortamı bir bütün olarak ilerlemektedir. Tüm parçalar, hikaye, oyun, karakterler, dünya, sistemler, animasyonlar, yön ve müzik birbirine koordineli olarak işlemektedir.

Hunt: Showdown Özellikleri Neler?

Hunt: Showdown’da oyuncular birkaç arkadaşları ve tanımadıkları çok sayıda başka oyuncuyla kendilerini öldürmek isteyen canavarların bulunduğu bir ortama atılmaktadır. Oyunda oyuncuların birbirlerine karşı mücadele ettiği bir modun yanı sıra herkesin canavarlara karşı yarıştığı bir mod da mevcuttur.

Disco Elysium Özellikleri Neler?

Disco Elysium şu an için sadece PC’de oynamak için uygundur. Fakat ileri dönemlerde mobil uygunluk getirilmesi beklenmektedir. Bu silahlı oyunda hedef kitlesi seçim özgürlüğü bulunmaktadır.

Apex Legends Özellikleri Neler?

apex legends
apex legends

Apex Legends Oyunda toplam 60 oyuncu, üçerli takımlar halinde karşı karşıya gelmektedir. Titanfall dünyasında geçen ve haliyle benzer mimariyi taşıyan yapıların yer aldığı haritaya iniş yaptıktan sonra çabucak silah, eklenti ve ekipman toplayıp çatışmaya hazır hale gelmek gerekmektedir. Aksi durumlarda oyuncunun ilk dakikalarda ölmesi muhtemeldir.

PubG Mobile Özellikleri Neler?

PubG Mobile bir uçağın içinde toplanmış oyuncuların, harita üzerinde belirledikleri noktalara paraşütle atlayarak, adadaki görevlerini yapmaları ile birbirlerini devre dışı bırakarak birinci olmaya çalışmalarının mücadelesidir. Oynadıkça kademe atlanarak, BP (altın), Gümüş parçacıklar, sandık kuponları kazanılmakta, puan arttırarak sandıklar açmaya hak kazanılmaktadır. Ayrıca bu sandıklar içerisinden kıyafet, saç, tip değişiklikleri de yapılabilmektedir.

Gun Master Özellikleri Neler?

Gun Master gelişmiş uygulamalar ile geliştirilmiş bir oyundur. Oyun içerisinde değişik taktik alanları ve silah seçenekleri vardır. Oyuna yeni başlayanlar için zor gözükse de, zaman ilerleyip beceri geliştirildikçe zevk alınan bir oyundur.

Cover Fire Özellikleri Neler?

Cover Fire’da oyunda bulunan hikaye modunda görevleri yaparken, bu görevlere uygun karakterlerin seçilmesi çok önemlidir.Bu silahlı oyunda saldırı, keskin nişancı, hacker ve araç görevleri mevcuttur. Saldırı görevlerinde düşmanlar ile yakın mesafede savaşılmaktadır. Keskin nişancı görevlerinde ise keskin nişancı tüfeği ile düşman avlanmaktadır. Hacker görevlerinde ise bilinen bazı şeyler hacklenmektedir. Araç görevlerinde ise hareketli bir aracın içinde düşman öldürülmektedir. Bu yüzden takım özelleştir kısmında her göreve uygun birer karakterin hazırda tutulması önerilmektedir.


] }

“En İyi Silahlı Oyun Tavsiyesi 2020” üzerine 9 yorum

Yorum yapın