Kapat
fotnite bolum iki sizintilari - Epic Games, Fortnite 2 Chapter İçin Dava Açabilir!
Teknoloji 52 0

Epic Games, Fortnite 2 Chapter İçin Dava Açabilir!

Epic Games, eski beta testçisi Ronald Skyes`i, Fortnite Battle Royale`nin yakın zamanda yayımlanan 2. bölümünün yayın öncesi kullanıcı deneyimi testinden sızan bilgilerden dolayı dava ediyor. Bugün, teknoloji haberleri kategorimize konu olan Epic Games Fortnite 2 Chapter sızıntılarıyla ilgili bilgiler vereceğiz.

 

Epic Games, Sızıntılar için Dava Açacak!

Epic tarafından piyasaya sürülen Fortnite, Epic`in başarı hikayesinde en üst sıralara tırmanmasına vesile olmuştur. Başlangıçta Fortnite Save The World ismiyle piyasaya sunulsa da, kısa bir sürede evrim geçirerek, büyük bir değişiklikle Fortnite Battle Royale olarak piyasaya tekrar sunulmuştur. Bir anda oyun sektörünün başını çeken PUBG ( PlayerUnknown’s Battlegrounds ) ile yarış içerisine girdi. Bu durum da Epic için yeni planlamalara sebebiyet verdi ve sonuç olarak 2. bölüm için çalışmalara başlandı.

Polygon tarafından yapılan haberde, Skyes`in oyunda oyuncuların artık yüzebileceği açıklayarak, yeni haritalarla ilgili resimler paylaştı. Sykes tarafından Twitter adresinde bazı sızıntılar yayınlanması anlayışla karşılanmamış ve Epic tarafından Kuzey Carolina mahkemesine dava açılmıştır.

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir