Facebook Messenger 2 Hesap Kullanmak

Facebook kullanıcılarının akıllı cihazları üzerinden bir kişi ile mesajlaşmak istiyor ise şart koşulmuş bir uygulama olan Facebook Messenger ‘ı telefonlarına yüklemeleri gerekmektedir. Birden fazla Facebook hesabına sahip olan kullanıcılar gelen mesajları tek bir uygulama üzerinden cevaplama isteği üzerine Facebook messenger birden fazla hesap kullanma özelliği meydana gelmiştir.

 

Twitter ‘da da ve diğer bir çok sosyal medya uygulamalarıyla beraber insanların birden fazla hesap kullanması üzerine yavaş yavaş tüm platformlar bu özellikleri akıllı cihaz uygulamalarına ekleme işlemini gerçekleştirmekteler.

 

 

Messenger Hesap Nasıl Eklenir ?

Bir telefonda iki messenger işlemini gerçekleştirmek istiyor iseniz aslına bakarsanız işlem çok kolay. İki farklı Facebook hesabı kullanıyor iseniz ve her iki Facebook hesabına gelen mesajlara bir uygulama üzerinden ulaşmak artık çok kolay. Messenger hesap ekleme işlemi sayesinde sizde artık akıllı cihazınızda yer alan Facebook Messenger uygulaması üzerinden iki farklı Facebook hesabına gelen mesajlara ulaşabilirsiniz.

 

  • Akıllı cihazınızdan “Facebook Messenger” uygulamasını açın.
  • Ardından üstte sağ tarafta yer alan kısımdan kendi “profil resminiz” olan yere tıklayın.
  • Karşınıza gelen kısımlardan “Hesap Değiştir” butonuna basın.
  • Sağ en üst tarafta yer alan “+” ikonuna tıklayın.
  • Ardından yeni ekleyeceğiniz hesabın bilgilerini girin.

 

Bu sayede artık başarılı bir şekilde çoklu Facebook Messenger kullanma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için ise akıllı cihazınızda Facebook Messenger uygulamasının en son sürümünün yüklü olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Akıllı cihazının marketine girerek bu uygulamanın güncelliğini kontrol ettikten sonrasında başarılı bir şekilde aynı telefonda Messenger uygulamasında farklı Facebook hesapları kullanabilmeniz mümkün olacaktır.


] }

“Facebook Messenger 2 Hesap Kullanmak” üzerine 3 yorum

Yorum yapın