Facebook Sayfa Görevlendirmesi Nasıl Yapılır ?

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook bizlere sayfa oluşturma ve paylaşımda bulunmak konusunda kolaylıklar sağlıyor, bütün bunları bizlere ücretsiz sunuyor.  Ancak açılan sayfa büyüdüğü ve daha çok kitleye hitap ettiği zaman, daha fazla bilgi ve paylaşım gerekiyor bu sırada devreye ekip arkadaşları giriyor, peki kim bu ekip arkadaşları kimler oluyor gelin beraber inceleyelim.

Jobs Manager; İş ilanlarını yayınlayabilir ve yönetebilir, başvuruları görüntüleyebilir ve yönetebilir ve reklamlar oluşturabilir.

Analist; Bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu ve istatistikleri görebilir.

Reklam veren; Bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

Moderatör; Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir, Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, reklam oluşturabilir, bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, istatistikleri görebilir ve Sayfadan Instagram yorumlarını yanıtlayabilir.

Editör ; Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve içerik yayınlayabilir, Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, reklam oluşturabilir, bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, istatistikleri görebilir, Sayfadan Instagram yorumlarını yanıtlayabilir ve silebilir ve Sayfadan Instagram hesap detaylarını düzenleyebilir.

Yönetici ; Sayfanın tüm özelliklerini yönetebilir. Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve içerik yayınlayabilir, Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, reklam oluşturabilir, bir gönderiyi veya yorumu hangi yöneticinin oluşturduğunu görebilir, istatistikleri görebilir, Sayfadan Instagram yorumlarını yanıtlayabilir ve silebilir, Sayfadan Instagram hesap detaylarını düzenleyebilir ve Sayfa görevleri verebilir.

Facebook sayfa Görevlendirmesi Nasıl yapılır?

Görevlendirme yapacağımız sayfaya giriyoruz,  birinci adım olarak  aşağıda belirtilen resimde sarıyla işaretlenmiş olan Ayarlar ‘ a tıklıyoruz.

Facebook Sayfa Gorevlendirme Birinci Adim 300x119

İkinci adım olarak Sayfa Görevleri linkine tıklıyoruz.

Facebook Sayfa Gorevlendirme Ikinci Adim 300x129

Üçüncü ve son adım olarak e-posta veya kullanıcı adı girip sayfa görevini seçtikten sonra ekle butonu’ na tıklıyoruz. Ekle butonuna tıkladıktan sonra sizden Facebook şifrenizi tekrar isteyecektir şifrenizi girdikten sonra görevlendirme işlemini tamamlamış oluyoruz.

Facebook Sayfa Gorevlendirme Ucuncu Adim 300x164

 


] }

Yorum yapın