General Mobile GM 9 Pro ve GM 9 Plus Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

General Mobile ABD ve Çin şirketi üretime devam ederken yakın zamanlarda Türkiye’ de üretim üssünü kurdu. İstediği pazar piyasasına ulaşamasa da yinede kullanıcıları bir hayli çok. Sizlere bu yazımızda General Mobile son amiral gemileri olan GM 9 Pro ve General Mobile GM 9 Plus’ un ekran görüntüsü nasıl alınır? konusunu anlatmaya çalışacağız.

General Mobile GM 9 Pro ve General Mobile GM 9 Plus her iki model ile de aynı şekilde ekran görüntüsü alınmaktadır.

 

General Mobile GM 9 Pro ve GM 9 Plus Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Android cihazlarda olduğu gibi General Mobil GM 9 plus ve General Mobile Gm 9 Pro ile ekran görüntüsünü elde etmek için fiziksel tuşları kullanabilirsiniz.

Her iki telefonda da ekran görüntüsünü almak için Ses Kısma tuşuna ve Güç Düğmesine aynı anda 2 saniye basılı tutun. Deklanşor sesi geldikten sonra ekran görüntüsünü almış olacaksınız.

Aldığınız ekran görüntülerine ulaşmanız için Galeri uygulamasına girebilir. Elde ettiğiniz resimleri düzenleyebilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere GM 9 Pro ve General Mobile GM 9 Plus’ un ekran görüntüsü nasıl alınır? anlatmaya çalıştık konuyla ilgili sorun ve yorumlarınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz.


] }

Yorum yapın