Google Play Tüm Zamanların En Çok İndirilen Oyunları

Google Play Store üzerinden son zamanların en çok tercih edilen ve indirilen oyunları milyonlarca kişi tarafından severek kullanılmaktadır. En çok indirilen oyunlar maceracı ve öğretici yanları ile kullanıcıları sürükleyen bir senaryoya sahiptir. Kaliteli ve heyecan dolu vakit geçirmek isteyen kullanıcılar en çok indirilen oyunlar ile eğlenceli vakit geçirmektedir. En çok indirilen ve tercih edilen oyunlar basit kullanımları ve ücretsiz oluşları sebebi ile Android kullanıcılarının ilk tercihi arasında olmaktadır. Oyunlarda bulunan uygulama içi satın alımlar kullanıcıların tercihlerine bağlı bulunarak kullanılabilir. Milyonlarca kişinin tercih ettiği ve Android cihazlarından eksik etmediği oyunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Candy Crush Saga,
  • Subway Surfers,
  • Temple Run 2,
  • Despicable Me,
  • Clash of Clans olarak sıralanabilir.

Android Candy Crush Saga Oyunu

candy crush saga

Candy Crush Saga oyunu milyonlarca kişi tarafından tercih edilen hızlı düşünce ve hamleler ile oynanan eğlenceli bir oyundur. Oyunda bulunan şekerler farklı kombinasyonlar ile bir araya getirilerek patlatılır ve oyuncu her seviye için puanını yükselterek farklı seviyelere geçmeye hak kazanır. Sevilen bulmaca oyunları arasında bulunan Candy Crush Saga oyunu renkli içeriği ve eğlenceli bölümleri ile büyük küçük tüm Android kullanıcısının ilk tercihleri arasında bulunmaktadır.

Android Subway Surfers Oyunu

Subway Surfers oyunu Android platformunda sevilerek oynan oyunlar arasında en bilineni olarak göze çarpmaktadır. Oyun koşu türünden bir platform üzerinde gerçekleştiğinden kullanıcılara heyecanlı ve aksiyon dolu maceralar yaşatmaktadır. Oyunda renkli ve canlı HD grafikler ile trenlerden atlayarak hamleler yapılabilir ve objeler toplanarak puan kazanılabilir. Oyun karakteri heyecanlı bir kovalamaca ile en zorlu parkurları geçerek düşmanlarından kaçmaktadır. Kullanıcılar bu zorlu parkuru Hoverboard sörfü ile akrobatik hareketler yaparak geçebilir ve arkadaşlarına meydan okuyabilir.

Çocukları takip edebileceğiniz cep telefonu uygulaması yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Android Temple Run 2 Oyunu

Temple Run 2 oyunu tehlikeli uçurumlar ve mayınlı ormanlardan oluşmaktadır. En çok indirilen oyunlardan biri olan Temple Run 2, lanetli puttan kaçmaya çalışan ana karakterin heyecanlı ve sürükleyici bir macera içerisindeki tehlikeli görevleri yerine getirmesiyle oynanmaktadır. Oyunda bulunan benzersiz grafikler ve egzotik ortam sayesinde oyun seveler heyecan dolu anlar yaşayabilir. Engeller özel güçler kullanılarak aşılabilir ve yeni seviyelere geçilebilir.

Android Despicable Me Oyunu

despicable me

Despicable Me oyunu Despicable Me filminden esinlenerek oluşturulmuş ünlü minionların maceralarını konu almaktadır. Oyunda bulunan sürükleyici ve sonsuz kaçış oyun severleri üç boyutlu bir maceraya dâhil etmektedir. Oyun karakteri koşu sırasında muzları toplayarak en uzağa gitmeye çalışmaktadır. Her seviye bittiğinde oyun severler kazandığı puanlar ile minionları yeni görüntülere kavuşturabilir. Oyun severler isterse uygulama içi satın alımlar ile ücret karşılığında farklı ögeler satın alabilir.

Android Clash of Clans Oyunu

Clash of Clans oyunu milyonlar kişi tarafından Google Play en çok indirilen oyunları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Dünya çapında milyonlarca kişinin severek oynadığı strateji oyunu ile oyun severler kendi köylerini kurarak klanlarını oluşturmaktadır. Oluşturulan klanlar ile diğer oyunculara savaş açılabilir ve klan güç kazanarak oyun seveler kendi köylerini büyütebilir. Oyun seveler uygulama içi satın alımlar ile farklı maceralar ve liglere katılarak becerilerini yükseltebilir.


] }

Yorum yapın