Çocuklarınızı Takip Edebileceğiniz Cep Telefonu Uygulaması

Çocukları takip etmek için yararlanılan cep telefonu uygulamaları sayesinde ebeveynler çocuklarını güvenle takip edebilir. Ebeveynler çocuklarını okula gönderdiklerinde veya parka gezintiye çıktıklarında her an gözlemleyerek olası olumsuzlukların anında önüne geçmeyi hedeflemektedirler. Çocukların takip edilebileceği yazılımlar güvenlik amaçlı ebeveynler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Takip edebilecek yazılımlar ile izleme, GPS geçmişi ve benzer özellikler kullanılabilir. Ebeveynler için güvenle kullanılabilecek çocuklarını takip edebilme yazılımlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Find My Kids Uygulaması,
  • Life360 Uygulaması,
  • IPhone Kullanıcıları İçin Arkadaş Bul Uygulaması,
  • MamaBear Uygulaması,
  • WhatsApp Uygulaması ile kontrol sağlayarak takip etmek mümkün olmaktadır.

Çocuklarınızı Takip Edebileceğiniz Find My Kids Uygulama

find my kids uygulama

Find My Kids uygulaması hem Android hem de IOS işletim sistemi kullanıcıları için tasarlanan bir takip programıdır. Bu uygulama sayesinde her 15 dakikada bir hassas yer değişikliği bildirimi gelerek ebeveynler konforlu bir kullanımı rahat bir şekilde gerçekleştirebilir. Akıllı GPS sensörü ve Wİ-Fİ bağlantı sistemleri ile mobil veri kullanılarak yapılan takip çocukların etrafındaki sesleri de kayıt altında tutar. Uygulama engellenmeye çalışıldığında anında bildirim alınabilir.

Ayrıca biyomedikal cihaz teknolojisi bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Çocuklarınızı Takip Edebileceğiniz Life360 Uygulama

Life360 uygulaması Android ve IOS işletim sistemlerinde kullanılabilecek bir takip programıdır. Bu uygulama kullanıcıların farklı özellikler kullanmak istemesi adına uygulama içi satın alımlar ile geliştirilmiştir. Uygulama sayesinde kişilerin günlük hareket tablosu, ev veya okula vardığında alınan bildirimler ve ailenin tüm bireylerinin kullanabileceği bir uygulama oluşu ile yüzlerce kişi tarafından güvenle kullanılmaktadır. GPS ve mobil verileri esas alarak karşı tarafa bilgisini gönderen uygulama sayesinde sohbet ekranı sayesinde çevrede bulunan kişilerle iletişime geçilebilir.

Çocuklarınızı Takip Edebileceğiniz IPhone Kullanıcıları İçin Arkadaş Bul Uygulaması

arkadas bul uygulamasi

IPhone kullanıcıları için Arkadaş Bul uygulaması sadece IOS kullanıcılarının kullanabileceği bir uygulamadır. Çocukların takip edilebileceği yazılımlar arasında IOS kullanıcılarının sıkça tercih ettiği uygulamalardan biri olan Arkadaş Bul yazılımı yüzlerce kişi tarafından güvenle kullanılmaktadır. Güncelleme yapılan IOS cihazlarında otomatik olarak karşılaşılan uygulama cihazların içeriğinde bulunan sabit programlarından biridir.

Çocuklarınızı Takip Edebileceğiniz MamaBear Uygulaması

MamaBear uygulaması Android kullanıcılarının kullanabileceği bir takip uygulaması olarak göze çarpmaktadır. Ebeveynler 4.4 ve sonrası sürümlere sahip cihazlarında MamaBear uygulamasını rahatlıkla kullanabilir. 100.000’den fazla kullanıcıya sahip MamaBear uygulaması dijital satın alma içerikleri ile kullanıcılara aradığı hizmeti güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

Çocuklarınızı Takip Edebileceğiniz WhatsApp Uygulaması

WhatsApp uygulaması sayesinde ebeveynler çocuklarının telefonlarından kolayca takip gerçekleştirebilir. Çocukların takip edilebileceği yazılımlardan en çok tercih edileni olarak göze çarpan WhatsApp uygulaması farklı bir programa ihtiyaç duymadan oldukça kolay bir şekilde konum paylaşabilir. Ebeveyn çocuğunun telefonundan WhatsApp’ı açarak kendini bulur ve + tuşunu tıklayarak mevcut konumu paylaş seçeneğini işaretler. Daha sonra kaç saat takip etmek istenirse çocuğun telefonundan gerekli tercihler seçilir.


] }

Yorum yapın