Google Play En İyi Müzik Uygulamaları 2020

Google Play en iyi müzik uygulamaları aşağıdaki gibidir:

  • Fizzy,
  • Spotify,
  • Musicolet,
  • Phonograph Music Player,
  • Pulsar Music Player,
  • Pi Music Player,
  • BlackPlayer,
  • Google Play Music,
  • Zuzu,
  • Open Fm.

Fizy Özellikleri Neler?

fizy
fizy

Fizy 35 milyondan fazla şarkı ve video klipler ücretsiz olarak telefonda, tablette, bilgisayarda, arabada veya akıllı TV’de dinlenebilmektedir. Fizy ilk ay ücretsiz hizmet veren bir uygulamadır. Daha sonrasında uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyenler düşük bir ücret ile kullanıma devam edebilmektedir. İlk defa Google Play’den uygulamayı indirenlere Fizy Premium hediye edilmektedir. Fizy Premium özellikleri arasında reklamsız içerik, çevrimdışı kullanım, kişiye özel dinleme listesi, yükses ses kalitesi, Fizy’e özel videolar bulunmaktadır.

Spotify Özellikleri Neler?

Spotify deneme süresi için ücretsiz, daha sonrası için oldukça düşük tutar ile kullanılabilmektedir. Uygulama cep telefonunda ve tablette kullanılabilmektedir. Spotify’da reklam yoktur, taahhüt yoktur, istenildiği zaman iptal edilebilir. Aynı zamanda uygulamada arama, kitaplık, müzik ve podcast indirme ve paylaşma, ses ayarları, radyo, şarkı sözlerini görüntüleme, sanatçıları ve arkadaşları takip etme, sıralama, filtreleme, konser, gizli dinleme özellikleri bulunmaktadır.

Ayrıca İOS 13.1 müzik paylaşma bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Musicolet Özellikleri Neler?

Musicolet, ücretsiz ve reklamsız bir müzik uygulamasıdır. Google Play den indirilen uygulamada basit kullanıcı arayüzü ve karmaşık olmayan seçenekler bulunmaktadır. İstenildiği takdirde şarkı sözleri görülebilmekte, uygulama uyku modunda kullanılabilmekte, şarkılar kopyalanıp paylaşılabilmekte, earphone control yapılabilmekte ve çevrimdışı modda kullanılabilmektedir.

Phonograph Music Player Özellikleri Neler?

Phonograph Music Player uygulaması Android cihazlar için geliştirilen ve yayınlanan alternatif müzik çalar uygulamasıdır. Bu uygulama ile birçok farklı ses formatını kullanıcılar oynatabilmektedir. Aynı zamanda Last.fm üzerinden müzik dinleme imkanı da sunmaktadır.

Pulsar Music Player Özellikleri Neler?

Pulsar Music Player Android cep telefonlarında kullanılabildiği gibi Chromecast ve Android Auto’da da kullanılabiliyor. Uygulamada ekrana şarkı sözlerini getirebilme özelliği, hızlı şarkı geçişleri, çalma hızı ayarları, sesli komut özelliği bulunmaktadır.

Pi Music Player Özellikleri Neler?

pi music player
pi music player

Pi Music Player istenilen şarkının, istenilen bir bölümünü keserek, telefona zil sesi yapma imkanı tanımaktadır. Uygulama çevrimdışı modda da kullanılabilmektedir.

BlackPlayer Özellikleri Neler?

BlackPlayer kullanıcılarına 5 farklı ekolayzer seçeneği sunmaktadır. Uygulama ücretsizdir, çevrimdışı modu desteklememektedir.

Google Play Music Özellikleri Neler?

Google Play Music, genel olarak Andorid telefonların hepsinde hazır olarak bulunmaktadır. Android işetimli olan bu uygulama ile çevrimiçi ve çevrimdışı müzik dinlenebilmektedir.

Zuzu Özellikleri Neler?

Zuzu, diğer müzik uygulamaları gibi asıl amacı kullanıcıların müzik dinlemesini sağlamak olan bir uygulamadır. Bunun yanı sıra uygulamanın arka fonu ve müziğin ses kalitesi de değiştirilebilmektedir.

Open Fm Özellikleri Neler?

Open Fm kullanıcıları hem uygulamanın arayüzünde mevcut olan şarkıları dinleyebilmekte, hem de uygulama üzerinden radyoya bağlanabilmektedir. Google Play den indirilen uygulamanın çevrimdışı modu bulunmamaktadır. Ücretlidir ve diğer diğer uygulamalar kadar müzik seçeneği bulunmamaktadır.


] }

“Google Play En İyi Müzik Uygulamaları 2020” üzerine bir yorum

Yorum yapın