Happn Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir ?

Şubat 2014’te piyasaya sürülen ve 24 farklı şehirde 4 milyon kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Tinder benzeri bir arkadaşlık uygulaması olan Happn Paris merkezlidir. Amacı sizin her gün çıktığınız yolda yada her hangi bir yerde karşılaştığınız biri eğer bu uygulamayı kullanıyor ise ismini öğrenerek uygulama sayesinde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

 

Görmüş olduğunuz kişi ile muhabbet kurmayı direkt olarak yüz yüze kurmayı beceremiyor iseniz bu uygulama tam sizlere göre fakat eğer bu uygulamadan da sıkıldıysanız yada farklı sebepler ile Happn hesabını kapatma işlemini gerçekleştirmek istiyor iseniz tam yerindesiniz.

 

 

Happn Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silme

Happn hesabınızı kalıcı olarak silme işlemi aslına bakılır Happn hesabı devre dışı bırak işlemi gibi olmamaktadır. Happn hesabınızı uygulama ayarlarından girerek devre dışı bırak seçeneğini seçmeniz sizler için hesabınızın kalıcı olarak silindiği anlamına gelmemektedir. Sadece hesabınız dondurulmuş bir şekilde fakat hala ve hala bir Happn kullanıcısı olarak kalacaksınızdır.

 

Happn nasıl kapatılır adlı bir soru ile karşılaştığımızda ise aslına bakılırsa temel olarak yapılacak işlem sizin bu uygulama ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Bunun için ise :

 

  • Akıllı cihazınızdan uygulamayı açın.
  • Ardından “Hesabım” butonuna tıklayın.
  • Hesabım kısmının en altında yer alan “Yardım” ikonuna tıklayın.
  • Açılan pencereden “Bize Ulaş” kısmını seçin.
  • Ardından karşınıza gelen formdan sebep olarak “Hesap Yönetimi” seçimi yapmanız gerekecektir.
  • Ardından sebebini belirtip gönderin.

 

Bundan sonrasında ise hesabınız Happn ekibine ulaştıktan sonrasında Happn hesabını kalıcı olarak kapatma işlemini başarı ile gerçekleştirmek için sizlere bir onay e-maili atacaklardır. Bu sayede Happn hesabınızdan kalıcı olarak kurtulma işlemini gerçekleştirmiş oldunuz.


] }

Yorum yapın