Hazır E-Ticaret Web Sitesi Kurmak

Günümüzde hemen hemen her mağazanın kendi ürünleri satmaktan başka bir şeyler ile karşılaşır olamıyoruz maalesef. Rakibinizin çok olması ve bu alanda ise sizin belli bir düzeye ulaşmanız zor olabilir. En önemlisi ise mağaza sahibi olup sitenizi yönetmek ile ilgili sıkıntılar duyabilirsiniz ?.

 

Bu durumda başvuracağımız tek bir şey vardır ki oda hazır web sitesi şablonları satın almaktan geçer ?. Mağaza tipinize uygun ve karışık olmayan bir şablon almak müşterilerinizden olumlu dönüşler almanızı sağlayacaktır. Bu sayede internet sitenizde geçirilen zaman arttığı için hem arama motorları sıralamasında yükselecek hemde alışveriş yapma oranınız artacaktır.

 

Zamanımızda bir Instagram hesabı açarak satış yapmak mümkün olabiliyor iken ziyaretçilerinize ve mağazını kanıtlamanın en düzgün yolu mağazanızda bulunan eşyaların satışını yapacağınız bir internet sitesi olacaktır. Bu hem onlara güven verecek verecek hemde bir garanti olacaktır. Kolay kolay kimse kredi kartı bilgilerini vermez iken internet sitenizde ise ödeme seçenekleri arasında bulunacak olan kredi kardı ile ödeme yöntemi sayesinde güvenir olacaksınızdır.

 

Kendiniz E-Ticaret sektöründe ki işe girmeden önce bir tema yazdırmak yerine e ticaret sitesi kurmak adlı bağlantıya tıklayarak size uygun olan E-Ticaret şablonlarına ulaşabilirsiniz.

 

İş tabi ki sadece şablon almak ile bitmeyip mağazanızın büyüyeceği ölçüde bir internet sağlayıcısı servisi almaktan da geçer. İnternet sitenize giren kişi sayısını sitenizi barındırmış olduğu sunucunun taşıması çok önemli bir işlevdir. Eğer sitenizde yavaşlama gibi durumlar olur ise bu durum ziyaretçiyi rahatsız eden çok bariz ve en önemli durumlardan bir tanesidir.

 

Artık sizde kendi mağazanıza uygun internet sitenizi oluşturup internetten satışlarınıza büyütmeye ne dersiniz ? Zamanı gelmemiş midir sizce ? Bence bu dünyada ki rakipleriniz her geçen gün artmadan artık sizinde yerinizi almaya sıra geldi. Durmayın araştırın ve bir yerden başlayın. Her beklediğiniz vakit sizin aleyhinize işleyecek zaman demektir.

 

Bu yüzden biran önce kendinizden emin olun ve bu internet dünyasında ki yerinizi alın. Dilerseniz hazır satılan E-Ticaret için lisanslı scriptler alabileceğiniz gibi istersenizde sizin geliştirmenize uygun bırakılan şablonlardan satın alabilirsiniz. En önemli şey bu konuları iyi araştırmak ve kararlı adımlar ile internet mağazını açmak. Hadi sizlere kolay gelsin ?.


] }

“Hazır E-Ticaret Web Sitesi Kurmak” üzerine 12 yorum

  1. E-ticaret sitesi üzerinden satış yapmak için gerekenler nelerdir ? Vergi durumunu nasıl ayarlayabiliriz neye göre vergi ödeyip ödemeyeceğiz bilgilendirirseniz sevinirim.

    Cevapla
    • Ticari bir faaliyet söz konusu ise ülkemiz kanunlarınca vergilendirilmek zorundayızdır. Bunun için ise bir şirket olmanız gerekeceğini ilk başta hatta şahıs şirketi bile olsa bir şekilde şirket ve vergi levhanızın olması gerekmektedir. Yani her eğer bir e-ticaret üzerinden satış yapacak isek her türlü bir vergi vermekle zorunluyuz isterseniz 1 lira isterseniz 10 lira kazanın. Zaten e-ticaret sitenizde sanal pos kullanmak içinde bir vergi levhası numaranız istenmektedir. E-ticarete girecek herkesin vergi vermesi gerekmektedir.

      Cevapla

Yorum yapın