Kapat
İnternet 10.721 17

Kapanan Facebook Hesapları Tekrar Nasıl Açılır ?

Her geçen  gün hayatımıza daha da giren sosyal medya ile artık herkes birer sosyal medya kullanıcısı durumunda. Sosyal medya günümüzde çok geniş kullanım alanına sahip olsa da sosyal medya denince akla ilk gelen istisnasız Facebook olmaktadır. Her geçen gün sayısızca Facebook hesabı açılmakta ve bilinçsiz kullanıcılar da artmaktadır. Tabi Facebook yetkilileri de bu duruma kayıtsız kalmayarak amacı dışında ve bilinçsizce kullanılan Facebook adreslerini kapatma kararı almışlardır.

 

Ne yazık ki her gün  bilinçsiz kullanım sonucu kapatılan Facebook Hesaplarına rastlayabiliyoruz. Bazen amacı dışına çıkmasa da çoklu  şikayetler sonucu hesaplar kapatılabiliyor, bu durum birçok kullanıcıda Kapatılan Facebook hesabımı nasıl geri alırım sorusunu oluşturmaktadır. Bu yazımızda Facebook hesabınızın neden kapatıldığına ve nasıl geri alabileceğinize değineceğim.

 

 

Facebook Hesapları Neden Kapatılır ?

 • Diğer facebook kullanıcıları tarafından yapılan şikayetler
 • Ahlak dışı uygunsuz davranışlar
 • Reklam, taciz tarzı yasaklı içerikler paylaşmak
 • Sahte bir isimle hesap açmak
 • Facebookta zararlı davranışlarda bulunmak
 • Kurulan grup ve sayfalarda zararlı paylaşımlarda bulunmak
 • Pornografik içerikler paylaşmak
 • Facebook tarafından ikaz edilmesine rağmen, halan daha zararlı paylaşımlarda bulunmak (facebook genelde ilk durumda ikaz da bulunarak içerikleri değiştirmeniz doğrultusunda ikazda bulunur fakat dikkate almayarak aynı paylaşımlara devam ederseniz ikinci sefere hesabınız kalıcı olmak üzere kapatılabilir)

 

 

Kapatılan Facebook Hesapları Nasıl Tekrar Açılır ?

Neyse ki arkadaşlar Facebook bu durumu da düşünmüş, hatalar yapabileceğini anlamış ve sizler için kapatılan Facebook hesaplarını açmanın  bir fırsatını sizlere sunmuş. Eğer hesabınızın yanlışlıkla ya da gereksiz yere düşünüyorsanız aşağıda vereceğim link sayenizde hesabınızı tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

 

https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907

 

Açılan linkte ki boşlukları tamamen doğru bir şekilde doldurduğunuzda ve size belirtilen adımları izlediğinizde hesabınız yüksek ihtimalle tekrardan açılacaktır.

 

Diğer bir yöntem ise bazen Facebook hesabı kapanmadan önce onaylara sunar, fakat birçok kullanıcı bu durumu kapatıldı sanarak ümüdi keser. Fakat hesabınıza giriş yaptığınızda güvenlik onayında ise sizden numara veya kimliğiniz ile onaylamanızı isteyecektir ve sizlerde kimliğinizin fotoğrafını atarak hesabınızı açabilirsiniz (hiç bir sakıncası yokturdur). Bu yöntem sayesinde Facebook sizin gerçek bir kullanıcı olduğunuzu anlayarak sizin hesabınızı yeniden aktif eder.


{limanszgg}

“Kapanan Facebook Hesapları Tekrar Nasıl Açılır ?” üzerine 17 yorum

 1. Önemli dedi ki:

  Benim facem çalındı bizim şikayetimiz üzetine kapandı şimdi açmak istiyorum yanlız bütün bilgileri değiştirildiği için açamıyorum yardım edin lütfen

 2. Önemli dedi ki:

  Benim facem calındı ismim haric erişebileceğim bilgiler degistirildi şikayet ettik kapandı ancak açmak istiyorum iletişim bilgilerim degistiği için açamıyorum yardımcı olabilecek varmı

 3. ugur dedi ki:

  Ayrıntılı bir anlatım olmuş. İşe yaradı çok teşekkür ederim

 4. Ethem dedi ki:

  Hesap açılır kapanan Facebook e-posta adresim ulaşabilirsiniz ethemaldeniz35@yandex.com

 5. Ethem dedi ki:

  Hesap açılır kapanan Facebook e-posta adresim ulaşabilirsiniz ethemaldeniz35@yandex.com

 6. Mutlu dedi ki:

  Merhaba son zamanlarda malesef hesapların açılma ihtimalı çok düşük. Mutlaka destek almanız gerekiyor özellikle fake hesaplar. Açılması yok denecek kadar az fakat bu konu hakkında mağdursanız facebook hesabınız kapatıldı ise sosyalyardim724.com adresine mutlaka bir bakın derim. Sorununuzdan kurtulacağınızın garantisini veriyorum.

 7. Mutlu dedi ki:

  Merhaba son zamanlarda malesef hesapların açılma ihtimalı çok düşük. Mutlaka destek almanız gerekiyor özellikle fake hesaplar. Açılması yok denecek kadar az fakat bu konu hakkında mağdursanız facebook hesabınız kapatıldı ise sosyalyardil724.com adresine mutlaka bir bakın derim. Sorununuzdan kurtulacağınızın garantisini veriyorum.

 8. Yörük efe dedi ki:

  Arkadaşlar tardımcı olabilecek arkadaş varsa
  Lütfen arasın hesabım kapatıldı üçret karşılığı da olabilir 05324989881

 9. Ziya dedi ki:

  Kapanan fecebook acma

  1. Ziya dedi ki:

   Kapanan fecebook 2010da girdim benimdir gercek sifremi unuttum icin kapandi acmak.istiyorum

   1. Ziya dedi ki:

    Kapanan facebook açma

 10. seda dedi ki:

  Merhaba benim hesabımda durduk yere kapatıldı. Hesabımda kural ihlali yapmadım sadece doğum yılımı mesaj kutumu kapatmak ıcın yanlıs girdim. birde çift isim kullanıyordum tamamen birebir orjinal hesabımdır birsürü kimlik yolladım cevap verılmıyor 3 gündür beklıyorum napmalıyım?

 11. Muhahammet dedi ki:

  Facebook kapanan hesap açma işlemlerini başarı ile gerçekleştirdim teşekkür ederim 🙂

  1. seda dedi ki:

   Kaç günde geri alabildin hesabını kaç saatte epostana dönüş sağlandı?

   1. Hülya Gülten dedi ki:

    Bwnimde aynısı oldu 5 bekliyorum açılmıyo nasıl acarım

 12. Muhahammet dedi ki:

  Facebookgerialmakistiyolom

 13. Ege Beşiroğlu dedi ki:

  Kendi hesabım kapanmıştı. Makaledeki bağlantıyıda önceden denemiştim. Fakat bazen hiç cevso vermiyorlar. Ve gereksiz yere hesabı tamamen siliyorlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir