Instagram Birden Fazla Hesaptan Paylaşım Yapma

Sosyal medya hesaplarında büyük bir kitleye sahip olan Instagram yeni özellikleri ve kullanıcılarına sunduğu kolaylıkları devamlı güncellemekte. Bunlardan biriside birden fazla hesap ta aynı anda paylaşım yapma özelliği. Bu yazımızda sizlere instagram üzerinden birden fazla paylaşımı farklı hesaplarda nasıl aynı anda paylaşılır bunu anlatacağız. Bu özellik henüz test aşamasında olduğunu belirtelim.

 

Instagram Birden Fazla Hesaptan Paylaşım Nasıl Yapılır?

Bir paylaşımınızı tüm hesaplarda paylaşabileceğiniz bu özelliği Instagram`da yeni hesap ekle yolu ile kullandığınız hesaplara girmeden bu özellik ile tek seferden paylaşabileceksiniz.

 

Instagram Coklu Hesap Paylasimi 225x300

 

Paylaşım yapacağınız içeriği hazırladıktan sonra paylaş butonu öncesinde hesabınızda tanımlı diğer hesaplarınızı göreceksiniz, bu hesaplar üzerinden paylaşım yapmayı düşünüyorsanız o hesapları aktif ederek paylaşabilirsiniz.

 

Instagram Yeni Hesap Nasıl Eklenir?

Instagram üzerinden çoklu hesap özellğini aktif edebilmeniz ve hesaplar arasında geçiş yaparak kullanabilmeniz için instagram yeni bir hesap ekleme özelliğini kullanabilir ve çoklu paylaşım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Ayarlar

Listenin sonunda bulunan Hesap Ekle seçeneğine dokunun.

Yeni hesabınızı ekledikten sonra hesabınızı yönetebilir ve paylaşım yapabilirsiniz.


] }

Yorum yapın