Instagram Community Guidelines (Gönderin Silindi) Sorunu ve Çözümü

Instagram’ da paylaşım yaparken  instagram community guidelines comments sorunu (paylaşımınız silindi) uyarısı alabilirsiniz. Genelde sayfa be bireysel paylaşımlarda bu yazı karşımıza çıkabilir. Neden karşımıza çıkar bunu nasıl çözebilirsiniz bu yazımızda anlatacağız.

 

Instagram da paylaşım yaparken. İnsanların kendileriyle ilgili paylaşım yapabileceğinizi ve özgün güvenli olmanızı ister bunun instagram daki adı topluluk kuralları.

 

Bu kurallara aykırı paylaşımlar yaptığınızda gönderiniz instagram community guidelines gereği “gönderin silindi” uyarı mesajı ile paylaşımlarınız silinebilir.

 

Instagram Gonderin Silindi Sorunu 300x163

 

Bu mesajı gördüğünüzde kurallara uymadığınızdan dolayı kaldırılmıştır uyarıya rağmen tekrar ihlal etmeniz durumunda hesabınızda kısıtlama olabilir veya kapatılabilir.

 

Bu uyarıyla karşılaşmamanız için aşağıdaki yöntemlere bakabilirsiniz.

 

  • Kendinize ait ve kendi çektiğiniz paylaşımlarda bulunun telif hakkı olmasın.
  • Geniş bir kitleye uygun içerikler paylaşın.
  • Instagram kanunlarına uyun.

Bu kuralları ayrıntılı olarak “https://help.instagram.com/477434105621119” adresi üzerinde bulabilirsiniz. Paylaşımınız eğer şikayet edilir ve instagram filtrelerine takılırsa paylaşılmaz veya paylaşıldıktan sonra silinebilir.


] }

“Instagram Community Guidelines (Gönderin Silindi) Sorunu ve Çözümü” üzerine 3 yorum

  1. Web sitenizi kullanmış olduğum bilgisayar ile buldum bilgisayarımın sanırım Google reklamları ile geldiğini düşünüyorum. İyi ki, sitenizi ziyaret ettim gerçekten bilgileriniz harika.

    Cevapla

Yorum yapın