Instagram Geri Takip Etmeyenleri Görme

Instagram hesabınızda asıl sorun sizleri takip etmeyenleri görmek ve istediğiniz kişilerin daha doğrusu Instagram toplu takip bırakma işlemini gerçekleştirmektir. Instagram takip etmeyenleri görme işlemi sayesinde ise sizin takip etmiş olduğunuz kişilerin size geri dönmemesi durumunda yada sizi takip edip daha sonrasında sizi takipten çıkanları görmenizi sağlayan akıllı cihazınıza kuracağınız bazı uygulamalar bulunmaktadır.

 

Instagram takip etmeyenleri toplu silme işlemini gerçekleştirebilmek adına kullanmış olduğumuz akıllı cihazın işletim sistemine göre marketlerinden indireceğimiz bazı uygulamalar bulunmaktadır. Instagram ne yazık ki kendi üzerinde bizi geri takip etmeyen kullanıcıları gösterecek bir sistem yapmadığından dolayı 3. parti yazılımlara ihtiyaç duymaktayız. Telefonumuza kuracağımız 3. parti yazılımlar sayesinde instagram takip etmeyenleri görme, Instagram takpi etmeyenleri silme gibi bir çok işlemi yapabiliriz.

 

 

Instagram Geri Takip Etmeyenleri Görme

Ne yazık ki Instagram sosyal medya paylaşım platformunda takip edilen sayınız yüksek takipçi sayınız ona oranla az olduğunda pek kaliteli bir profiline sahip olmadığınız gözler önünde bulunmaktadır. Eğer ki sizlerde sizi takip etmeyenleri görmek ve bu kişileri takipten çıkarmak istiyor iseniz akıllı cihazınıza bir kaç farklı uygulama indirerek aralarından en iyisini seçip artık instagramda takipten çıkanları görme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sizler için seçtiğimiz uygulamalara göz atmak ister iseniz aşağıda hepsinin ismini ve ne işe yaradıklarından biraz bahsetmek istiyorum.

 

Crowdfire

Bu uygulamayı akıllı cihazınıza indirerek Instagram hesabınızda sizi takipten çıkanları yada belirli bir süre sonrasında sizi takip etmeyenleri görme imkanınız bulunmaktadır. Bu uygulamanın diğer bir güzel kısmı ise sizin takip ettiğiniz tüm kişileri aynı anda takipten çıkarabilmenize olanak sağlamaktadır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonrasında “Non Followers” kısmına tıklar iseniz sizi takipten çıkarmış yada hiç geri takip bile etmemiş kişileri görebilirsiniz.

 

Google Play Store Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.justunfollow.android&hl=tr

 

Insta Follow for Instagram

Bu uygulamada ise işler biraz değişiyor. Sizi engelleyen kullanıcıların hesaplarını görebilme derecesine kadar özellik kazanıyorsunuz. Birden fazla hesabınızı ekleyebilir ve bu hesabınıza dair fanlarınızı ve arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Fanlarınız ise sizin takip etmediğiniz halde sizi takip eden kullanıcılar olur iken arkadaşlarınız ise karşılıklı takipleşme işlemini yaptığınız kişilerdir.

 

Google Play Store Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyfireapps.followersinsightapp&hl=tr

 

Unfollowers for Instagram

Yukarıda ki uygulamalara ek olarak bu uygulamayı kullanmanız durumunda da Instagram sosyal medya hesabınızda sizi takip etmeyenleri görme imkanınız olacaktır.

 

Google Play Store Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.detectunfollowers&hl=tr

 

 

Sizler için sıraladığım bu 3 uygulamayı da eğer indirmek istiyor iseniz üzerlerine tıklayarak Google Play Store a ulaşabilirsiniz. Eğer bu yazımızda aramızda İOS kullanıcıları olanlar var ise de yapmaları gereken tek şey App Store larında u uygulamalarının isimlerini aratmak olacaktır.

 

Temel olarak her bir uygulama aynı işlevi yapsa da benim aralarından en iyi bulduğum uygulama Insta Follow for Instagram uygulamasıdır. Telefonunuzun bir köşesinde kalsa dahi size bir zararı bulunmayan reklam çıkarak sizi rahatsız etmeyen bir uygulamadır. Artık sizde Instagram takip etmeyenleri bulma işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinizi ve Instagram takip etmeyenler uygulama sayesinde bulmayı öğrendiniz. Bundan sonrasında ise karar size kalıp sizi takipten çıkanları yada takip etmeyenleri nasıl takipten çıkacağınız biliyorsunuz.


] }

Yorum yapın