WeChat Hesabı Nasıl Silinir ?

Çin’de geliştirilmeye başlayan ve bugün büyük bir kullanım kitlesine ulaşan sesli ve yazı şeklinde mesajlaşmaya yarayan internet ile çalışan bir uygulamadır. Günümüz teknolojisinde artan mesajlaşma uygulamaları sayesinde artık daha iyi bir uygulamaya geçebilir eğer bu uygulamadan da sıkıldıysanız WeChat hesabını silme işlemini gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

 

Artan mesajlaşma uygulamalarından en iyisine geçmek ve bazı platformlarda açılan hesapları kalıcı olarak kapatmak sizin artık o uygulamaya dair kafanızda ki soru işaretlerini de giderecektir. WeChat hesabını kapatma işlemini gerçekleştirdikten sonrasında artık bu uygulamayı telefonunuzdan kaldırarak size birinin mesaj atıp atmadığı düşüncesini de otomatik olarak kafanızdan kaldırmış bulunacaksınız.

 

 

WeChat Hesabı Nasıl Silinir ?

WhatsApp uygulamasının olmasıyla ve içerisinde reklam olmaması sebebiyle günümüzde en popüler olan bu mesajlaşma uygulamasının önüne ne yazık ki hiç bir uygulama geçememektedir. Eğer sizinde WeChat hesabınız var ve WeChat hesabını kalıcı olarak kapatma işlemini yapmak istiyor iseniz yapacağınız işlem basamaklarını akıllı cihazınız üzerinden bu uygulamaya giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Eğer sizde artık WeChat hesabınızı silmenin vaktinin geldiğini düşünüyor iseniz yapacağınız işlem basamaklarını aşağıdan takip edebilirsiniz.

 

  • Akıllı cihazınızdan WeChat uygulamasını açın.
  • Daha sonrasında ise “Ben” butonuna tıklayın.
  • Ardından buradan seçeceğiniz buton ise “Ayarlar” seçeneği olacaktır.
  • Ayarlar menüsünden “Hesabım” butonuna tıklayın.
  • Hesabım menüsünün en altında bulunana “Hesabımı Sil” butonuna tıklayın.

 

Daha sonrasında ise artık WeChat hesabı kapatma işlemi için gereken basamakları birer birer tamamlamış bulunacaksınız. Artık bundan sonrasında ise gerekli işlemleri yapmış iseniz WeChat uygulamasının ekranı akıllı cihazınıza ilk indirdiğiniz giriş yap yada kayıt ol kısmına dönüşecektir.

 

Bu sayede artık WeChat hesabınız kalıcı olarak silinmiş olacak ve siz akıllı cihazınızda boş yere yer kaplayan, biri mesaj atarsa diye tuttuğunuz boş yere de cihazınızın arkaplanında çalışığ şarj, ram ve hatta internetinizi götüren bu uygulamayı silerek kurtulabilirsiniz. WeChat hesabını kalıcı kapatma işlemi sayesinde artık bu uygulamayı boş yere cihazınızda tutmak gibi bir derdiniz olmayacak ve birisi bir mesaj yazarsa görmeme gibi bir şansınız olmayacaktır. Artık bu uygulamadı ki tüm verileriniz silinerek hiç bir kimse sizin profilinizi görüntüleme işlemini gerçekleştiremeyecektir.


] }

“WeChat Hesabı Nasıl Silinir ?” üzerine 3 yorum

  1. Kız arkadaşım yüzünden silmek zorunda kaldım sildim ve kurtuldum gerçekten güzel yöntem.

    Cevapla

Yorum yapın