Instagram, Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Çözümü

Gün geçtikçe Instagram kullanıcılarına yenilikçi seçenekler ve özellikler sunuyor. Son olarak Story özelliğinden sonra kullanıcı kitlesi bir hayli arttı dünya genelinde kullanıcı seviyesini 2 katına çıkmakta tabi buna karşılık yoğunluklar olduğundan dolayı hatalarda kaçınılmaz oluyor. Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasını görüyorsanız Instagram size cevap veremiyor demektir, geçici olarak fotoğraf paylaşımı yapamaz ve paylaşılanları göremezsiniz.

Instagram milyonlarca kişi sorun yaşamadan kullanabilsin diye dağıtılmış sunucu biçimini kullanır. Bu demek oluyor ki hatanın sebebi lokasyona bağlı olabilir, yani siz bu hatayı gördüğünüzde başkaları sorunsuz bir şekilde kullanıyor olabilir.

 

Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Hata Çözümü

Bu hata ile karşılaştığınızda ilk başta kendi internet bağlantınızı kontrol edin bağlantının olup olmadığından emin olun.

İnternetinizle ilgili herhangi bir sorun yoksa VPN kullanarak girmeyi deneyin eğer bu şekilde giriyorsanız belli bir süre sonra VPN kapatıp girmeyi deneyin.

Instagram web sitesi üzerinden (www.instagram.com) giriş yapın ayarlar kısmından hesabınızı dondurun, 3 4 saat sonra telefonunuzdan mobil uygulama ile bağlanın ve aktif edin.

Bütün bu işlemlerden sonra soru büyük bir ihtimalle giderilmiş olacaktır.

 


] }

Yorum yapın