InstaMessage Nedir?

Hayatımızda en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan Instagram devamlı bir yenilik ve farklı projeler üzerinde devam ediyor.

InstaMessage Nedir?

Instagram kullanıcılarının hemen hemen hepsinde bulunan InstaMessage uygulaması isimden anlaşıldığı gibi mesajlaşma uygulamasıdır. Çevrenizde veya yakınlarınız olan kişileri bulup sohbet etmenize yaramaktadır. InstaMessage programını kullanmanız için illa Instagram hesabı olmanıza gerek yok herhangi bir sosyal medya hesabını kullanabilirsiniz.

Instagram hesabınız varsa hesabınızda bulunan fotoğrafları kolaylıkla InstaMessage uygulaması üzerinden gönderebilirsiniz.

InstaMessage Uygulaması Nasıl Kullanılır?

InstaMessage uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra Instagram hesabıyla giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra sizden profilinizi oluşturmanızı isteyecektir. Profil resmini Instagram hesabından seçebilir ve profilinizi oluşturabilirsiniz.

Profili oluşturduktan sonra artık yapmanız gereken yakınlarınızla veya çevredekilerle sohbet kurallarına uygun sohbetler etmektir.

InstaMessage Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

InstaMessage uygulaması ücretsizdir. Bu uygulamayı hemen indirip kullanabilirsiniz. Android kullanıcısı iseniz Google Play üzerinden indirebilirsiniz. IOS kullanıcısı iseniz APP Store üzerinden indirebilirsiniz.


] }

Yorum yapın